burinka.cz – Úvěry – Buřinka

Posted on Říjen 21st, 2013 in Bankovní půjčky by lucie

Zafinancujte si bydlení s červenou Buřinkou

Červenou buřinku, symbol, který používá Stavební spořitelna České spořitelny, není nutno představovat. Setkáváme se s ním již řadu let. A právě Buřinka představuje vaši pomocnou ruku, pokud chcete využít úvěr na bydlení, rekonstrukci či modernizaci vašeho bytu nebo rodinného domu.


Buřinka je na vše

Ať už si chcete pořídit vlastní bydlení, postavit dům nebo koupit družstevní byt, potřebujete provést malou rekonstrukci, nebo rozsáhlou přestavbu, chcete modernizovat zařízení vašeho domova, nebo také refinancovat již stávající úvěr, ve všem vám pomůže Buřinka. Na webových stránkách burinka.cz si dokonce můžete požádav o úvěr online, aniž byste museli chodit na pobočku.

Jaké úvěry Buřinka nabízí

Burinka.cz uspokojí každého klienta, který potřebuje investovat do svého bydlení. Chcete-li modernizovat váš domov a postačí vám částka do 800 tisíc, pak je pro vás vhodný Úvěr od Buřinky. Jeho vyřízení je rychlé, má nízké měsíční splátky s pevnou úrokovou sazbou, je bez zástavy nemovitosti a navíc nepotřebujete žádné naspořené peníze.

Na koupi domu či bytu, nebo finančně náročnou rekonstrukci budete potřebovat více peněz – ty vám zaručí Hypoúvěr od Buřinky. Splátky si můžete pohodlně rozložit až na 28 let a sami si tak určit, kolik budete splácet, nepotřebujete žádné vlastní úspory ani stavební spoření, ručíte nemovitostí.

Pokud si u Stavební spořitelny České spořitelny platíte stavební spoření, můžete již 24 měsíců po podpisu smlouvy a naspoření alespoň 40% z cílové částky zažádat o Úvěr ze stavebního spoření, kdy máte nárok až na 800 tisíc bez zástavy nemovitosti.

Na všechny úvěry si můžete na internetových stránkách burinka.cz vyzkoušet kalkulačku úvěru, která vám ukáže, kolik korun měsíčně budete na jakou částku splácet, s jakým úrokem a kolik zaplatíte celkem. O úvěr si můžete zažádat online na burinka.cz nebo na pobočce Stavební spořitelny České spořitelna. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete využít online formulář přímo na stránkách burinka.cz, nebo se obrátit na informační linku 800 207 207, kde vám ochotně pomohou a poradí.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *