bankerat.cz – zkušenosti s Bankerat.cz

Posted on Srpen 8th, 2013 in Půjčky od soukromých osob by lucie

Půjčujte si mezi sebou

Půjčujte si mezi sebou – tak by se dal nazvat princip fungování společnosti Bankerat. Na webových stránkách Bankerat.cz totiž probíhá jakási aukce půjček. Buď si můžete vystavit žádost o půjčku a čekat na vhodného poskytovatele, který vám půjčku nabídne, nebo se můžete zaregistrovat jako investor a peníze naopak lidem, kteří je potřebují, půjčovat. Jak to vše funguje a jaké máte zkušenosti s Bankerat.cz? Na to se dnes zaměříme.Půjčka od Bankerat.cz

U Bankerat.cz si můžete zažádat o půjčku z klidu a pohodlí domova a využít ji můžete na cokoliv. Stačí si vybrat typ půjčky, zda chcete zastavit nemovitost či nikoliv a pak už čekat na sms nebo e-mail s nabídkami od investorů, kteří vám peníze nabízí. Sami se rozhodnete, zda nabídku přijmete či nikoliv. Pokud ano, obdržíte elektronicky i poštou smlouvy k podpisu. Neplatíte žádné poplatky předem, půjčku můžete využít na cokoliv a půjčit si můžete i se zápisem v registru neplatičů.

Investice do půjček

Pokud vám peníze přebývají, chcete je zhodnotit a pomoci lidem, kteří peníze potřebují, můžete s Bankerat.cz investovat. Stačí si v aukcích vybrat půjčku, do které chcete investovat, zadat vaši nabídku a čekat, zda ji žadatel přijme či nikoliv. Pokud bude vaše nabídka přijata, dojde k podepsání smluv, a to korespondenční formou, následná správa i případné vymáhání půjčky jsou v rukách administrátora.

Zkušenosti s Bankerat.cz

Jako v každých jiných diskuzích a zkušenostech se i u Bankerat.cz setkáte s pozitivními i negativními ohlasy. Negativních reakcí žadatelů o půjčku je však minimum, u investorů dokonce nejsou žádné, zde se objevují jen pochvalné reakce. Co se týká negativních reakcí žadatelů, stěžují si především na dlouhou dobu zpracování, která je ale způsobena právě způsobem poskytování půjček, tedy aukcemi a vybíráním vhodného investora. Další negativum spatřují žadatelé o půjčku v podpisu směnky – dle administrátora Bankerat.cz si však klienti sami mohou zvolit, zda chtějí půjčku formou směnky či nikoliv.

Pozitivní ohlasy jsou především na spolehlivost a aktivní péči o klienta. V případě zpoždění se splátkou Bankerat.cz dlužníka okamžitě informuje pomocí sms, e-mailu a následně také doporučeným dopisem. Bankerat.cz se snaží s klienty co nejvíce komunikovat a pomoci jim, aby se nedostali do problémů.

Stejně tak jako u jiných společností, ať už bankovních či nebankovních, platí, že si musíte dávat pozor na to, co podepisujete a důkladně si přečíst smluvní podmínky. O službách Bankerat.cz se můžete informovat na telefonu 840 888 244 nebo na e-mailu info@bankerat.cz.

  1. Robin
    26 Leden 2017, 11.18

    S Bankeratem mám jen špatné zkušenosti, neprofesionalita zaměstnanců, nedostatečně prověřují dlužníky, doporučí vám ke schválení kde koho,jedná se jím jen o vlastní zisk, na čem by jinak udělali roční čistý zisk 4,5 milionu. Na tom, že oberou dlužníky i věřitele.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *