equabank.cz Extra nízká úroková sazba

Posted on Prosinec 9th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Ušetřete na úrocích a splácejte méně

Nebaví vás již platit vysoké splátky za vaši půjčku a přeplatit spoustu peněz na úrocích navíc? Chtěli byste na vaší půjčce ušetřit, ale nevíte, jak na to? Pokud již splácíte půjčku, můžete ji refinancovat a tím ušetřit. Extra nízká úroková sazba a úspora v průměru více než 20.000 korun, to je refinancování půjček s Equa bank.


Co je RePůjčka

RePůjčka od společnosti Equa bank vám umožní refinancovat vaši současnou půjčku a díky tomu ušetřit poměrně velkou částku peněz. RePůjčka od Equa bank neznamená konsolidaci, tedy sloučení všech vašich půjček do jedné. V případě konsolidace totiž sice dojde ke snížení měsíční splátky, ale k prodloužení doby splatnosti. Na internetových stránkách equabank.cz si můžete zažádat o RePůjčku, díky které si snížíte měsíční splátku, ale zachováte si dobu splácení. Nebudete tak tedy splácet ani měsíc navíc.

Jak funguje RePůjčka

Vyřízení RePůjčky je jednoduché. Stačí vyplnit formulář na internetových stránkách equabank.cz a během minuty se dozvíte, jak byla vaše žádost posouzena. Vše je zcela bez poplatků, převod půjčky vyřídí pracovníci společnosti Equa bank za vás, nemusíte se tak o nic starat.

Výhody RePůjčky

Equa bank garantuje snížení měsíční splátky až o čtvrtinu, přičemž zachová dobu splácení. Navíc si při vyřizování RePůjčky můžete zažádat i o peníze navíc, přičemž úroková sazba nové půjčky začíná na 7,9% p.a. Při žádosti o RePůjčku nemusíte navíc ani dokládat příjmy. Na stránkách equabank.cz na vás navíc čeká kalkulačka úspory, kde ihned zjistíte, kolik můžete ušetřit.

Kde získat RePůjčku

O RePůjčku si můžete zažádat na internetových stránkách equabank.cz, kde také získáte podrobné informace. Máte-li dotazy, na něž jste nenašli odpovědi na webu Equa bank, můžete využít bezplatné telefonní číslo 800 500 900.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *