Půjčky až do domu a na ruku

Posted on Listopad 23rd, 2015 in Nebankovní půjčky by astr

Půjčky až do domu a na ruku

Pokud se podíváte na trh s půjčkami, zjistíte, že bezhotovostních nabídek je jako máku. O něco horší situace je u hotovostních půjček na ruku. Zde je již nutné pečlivěji hledat. My vám v tom pomůžeme a představíme vám 2 půjčky až do domu.Spolehlivá půjčka Provident

Nebankovní společnost Provident se specializuje na poskytování půjček v hotovosti, přičemž peníze doručí jejich obchodní zástupce až do vaší domácnosti. Požádat můžete o 2 000 Kč – 80 000 Kč s dobou splatnosti v týdnech nebo měsících. U týdenních splátek se jedná o interval 12, 45, 60 a 100 týdnů. V měsících jde o 3, 10, 15 nebo 22 měsíců.

Mezi výhody se počítá i to, že splátky budete vracet hotově obchodnímu zástupci Providentu, který si pro ně bude pravidelně jezdit. Naopak nevýhodou jsou vyšší poplatky, na rozdíl od bezhotovostní půjčky od stejné společnosti.

Co potřebujete k žádosti:

  • občanský průkaz
  • doložení trvalého bydliště (např. faktura za elektřinu)
  • doložení pravidelných příjmů

Fajn půjčka od Fair Credit je prostě fér

Fajn půjčka je založena na podobném principu, jako půjčka od Providentu. V rámci Fajn půjčky lze získat 4 000 Kč – 50 000 Kč na 43 nebo 58 týdnů. Po schválení žádosti o půjčku vám budou peníze doručeny až domů. Ovšem můžete se rozhodnout i pro bezhotovostní výplatu.

V případě výplaty na ruku budete splátky půjčky předávat v hotovosti obchodnímu zástupci Fair Credit.

Co musíte předložit:

  • platný doklad totožnosti
  • doklad o bydlišti
  • příjmy za poslední 3 měsíce

Chtěli bychom vás upozornit na to, že pokud peníze nepotřebujete na ruku, je lepší se poohlédnout po bezhotovostní variantě. Půjčka poslaná bankovním převodem je bezpečná a obvykle za ni zaplatíte méně. Navíc se objevují i akce na první půjčku zdarma, kdy nezaplatíte vůbec nic navíc. Nemluvě o tom, že kolikrát nebudete muset ani dokládat vaše příjmy!


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *