itutovka.cz – Tutová půjčka?

Posted on Listopad 4th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Vyřiďte si půjčku během jedné minuty

Již žádné chození na pobočky bank, žádné stání ve frontách a desítky minut čekání, než na vás přijde řada. Půjčku si teď můžete vyřídit z klidu a pohodlí vašeho domova. A nepotřebujete k tomu více jak minutu. Nevěříte? Můžete to zkusit. Alespoň to svým klientům slibuje nebankovní půjčka Itutovka.cz


Pro koho je „tutová půjčka“

Tutová půjčka, tedy půjčka od Itutovka.cz je určena pro všechny občany České republiky ve věku od 18 do 65 let, a to jak zaměstnaným, tak podnikatelům, ale i důchodcům a ženám na mateřské dovolené.

Kolik půjčí

Na webových stránkách společnosti Itutovka.cz můžete zažádat o půjčku v rozmezí od 10 tisíc až do 150 tisíc korun, a to se splatností od 12 do 84 měsíců. Splátky jsou rovnoměrné, každý měsíc přesně víte, kolik musíte zaplatit.

Na co peníze použít

Společnost Itutovka.cz nabízí až 150 tisíc korun na cokoliv se vám zamane. Nemusíte nikomu prokazovat, na co peníze použijete, půjčka je zcela bezúčelová.

Jak si půjčit

Půjčku od společnosti Itutovka.cz získáte naprosto jednoduše vyplněním snadného a hlavně rychlého online formuláře. Ten vám zabere opravdu jen minutku. Jakmile ho odešlete, budou vás kontaktovat operátoři zákaznického centra, kteří s vámi proberou detaily a sdělí vám, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv. Pokud ano, budou vám peníze odeslány na váš účet, kde je budete mít k dispozici nejpozději za 24 hodin. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na e-mailovou adresu info@crescogroup.org nebo na telefon 222 364 694.

A co poplatky

Půjčka je bez skrytých poplatků i bez poplatků předem. Přesně víte, kolik si půjčujete a kolik budete muset vrátit. Neplatíte žádné poplatky předem, ani poplatky za vedení účtu.

  1. Štefan Stašák
    25 Leden 2016, 13.01

    nemám zkušenosti s vámi.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *