zaplo.cz – Malá Půjčka před Výplatou

Posted on Srpen 15th, 2013 in Půjčka před výplatou by lucie

Když výplata nestačí…

Měsíc co měsíc jste odkázáni na příjmy z vašeho zaměstnání, snažíte se šetřit, ale moc se to nedaří… Najednou se objeví nečekané výdaje a vy zjistíte, že vám výplata tento měsíc nevystačí a potřebujete extra peníze. V tu chvíli vám přijde vhod krátkodobá půjčka před výplatou, kterou poskytují nebankovní společnosti. Krátkodobé půjčky nabízí například Zaplo.cz.Jaké jsou půjčky od Zaplo.cz

Půjčky od Zaplo.cz jsou koncipovány jako krátkodobé půjčky před výplatou, které vám pomohou vyřešit nenadálou finanční situaci a mají splatnost maximálně 30 dní. Půjčit si můžete od 500 korun až do 12 tisíc korun s tím, že první půjčka je do maximální výše pěti tisíc korun.

Kdo si může u Zaplo.cz půjčit

Společnost Zaplo Finance s.r.o. poskytuje půjčky všem plnoletým občanům České republiky, kteří mají vedený účet v některé z českých bank a kteří nemají žádné částky po splatnosti u jiných společností. Při každé žádosti o půjčku prověřuje společnost Zaplo Finance s.r.o. bonitu klienta.

Jak si zažádat o půjčku od Zaplo.cz

O půjčku od Zaplo Finance s.r.o. si můžete zažádat přímo na internetových stránkách společnosti, kde vyplníte jednoduchý registrační formulář. Vaše žádost bude co nejrychleji posouzena a vyrozumění obdržíte sms zprávou nebo e-mailem. Pokud bude vaše půjčka schválena, dojde k převodu peněz na váš účet do 15 minut od schválení žádosti. Od té doby vám pak také běží 30 denní lhůta pro vrácení peněz.

Zaplo.cz půjčuje na poprvé zdarma

První půjčku od Zaplo.cz můžete mít bez poplatků a úroků, pokud splníte všechny podmínky smlouvy a splatíte vaši půjčku včas.

Zaplo.cz půjčuje zodpovědně

Společnost Zaplo Finance s.r.o. prověřuje bonitu svých klientů a nepůjčí další peníze žadatelům, kteří nejsou schopni splácet své stávající závazky. Nemusíte se tak obávat, že se dostanete do ještě větší finanční tísně, než kterou právě zažíváte. Pokud potřebujete k rychlé půjčce před výplatou další informace, můžete využít bezplatného telefonního čísla 800 399 399 nebo e-mailu info@zaplo.cz.

 1. radula
  15 Duben 2014, 23.48

  půjčka od zaplo je ok, bez výhrad. tak snat to pomůže i Vám. je dobry si hlavně zkontrolovat úrok, nežli si ji vetmete, ale pak je to ok.

 2. erik j.
  08 Červenec 2014, 14.00

  teď mají půjčku zdarma na www zaplo.cz, ale je to půjčka jen do 5 tisíc korun. kdo chce víc, má smůlu. zaplo má jen krátkodobé půjčky. pokud to splatíte brzy a podle termínu, je to ok. v opačném případně platíte celkem vysoký úrok za tuhle zaplo mikropůjčku. zaplo.cz má i svůj facebook, tak se tam na ně podívejte, nebo rovnou na něco zeptejte.

 3. erik j.d
  08 Červenec 2014, 14.05

  tak jsem našel info i na Hyperfinance.cz / Zaplo-pujcka nebo na pujcka-zaplo.cz. Tak to zkoukněte ještě před získáním půjčky, díky. Zaplo cz má svůj facebook i youtube kanál – www youtube.com /user/zaplocz.
  Máte s nimi tedy někdo zkušenost? Prosím o informace sem do komentáře, ať vím, dík.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *