ikonsolidace.cz – Výhodná konsolidace od Homecreditu

Posted on Listopad 17th, 2013 in ostatní půjčky by lucie

Spojte si vaše půjčky do jedné

Splácíte každý měsíc několik půjček? Jsou vaše měsíční splátky příliš vysoké a rádi byste nějakou korunu ušetřili? Nebo už nejste schopni utáhnout všechny vaše půjčky a dostáváte se kvůli tomu do problémů? Vyřešte vaše starosti konsolidací. Pomoci vám může například konsolidace Home Credit.


Co je konsolidace

Konsolidace znamená sloučení všech vašich aktuálních půjček do jedné. Společnost, u které si o konsolidaci zažádáte, zaplatí vaše půjčky všech dlužníkům a je pak vaším jediným věřitelem. Tím, že splácíte půjčku již jen jedné instituci, dojde k podstatnému snížení splácené částky a také k úspoře na úrocích.

Konsolidace na ikonsolidace.cz

Na webovém portálu ikonsolidace.cz si můžete zažádat o konsolidaci vašich půjček od společnosti Home Credit. Pokud chcete ušetřit až tisíce ročně, zažádejte si o konsolidaci od Home Creditu. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domu, jen návštěvou webu ikonsolidace.cz, kde si můžete zažádat o konsolidaci až do výše 300.000 korun.

Jak probíhá konsolidace od Home Credit

Společnost Home Credit vám zkonsoliduje vaše půjčky až do 300 tisíc korun. Stačí vyplnit žádost na ikonsolidace.cz, počkat na kontaktování pracovníkem zákaznického servisu a domluvit s tím veškeré detaily. Vyřízení probíhá z vašeho domova, nikam nemusíte chodit, je zdarma, neplatíte žádné poplatky. Na webu ikonsolidace.cz si dokonce můžete na modelových příkladech vyčistit, kolik stovek až tisíc korun měsíčně můžete díky konsolidaci ušetřit.

Web ikonsolidace.cz vám poskytne veškeré důležité informace o Home Credit konsolidaci. Naleznete zde i nejčastěji kladené dotazy a doplňující informace. Dozvíte se zde také to, že konsolidaci od Home Credit můžete kdykoliv předčasně splatit, a to bez jakýchkoliv sankcí nebo extra poplatků.

 


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *