rozhodnuto.cz – Až 600 000Kč bez ručitele

Posted on Září 28th, 2013 in Nebankovní půjčky by pavel

Chcete přes půl milionu na ruku?

Dnešní nebankovní trh nabízí skutečně celou plejádu půjček od těch nejnižších na pár dnů či týdnů, po ty velké na nemovitosti v řádu milionů na desítky let. Půjčka od rozhodnuto je úvěr až na 84 měsíců do maximální výše 600 000 korun. To už je slušná suma peněz, se kterou se dá rozumně nakládat, jak na vyřešení všech minulých finančních potíží, tak na splnění přání, snů a tajných proseb. Je to opravdu nová šance prakticky pro každého, protože pro získání půjčky nepotřebujete ani ručitele. Jenom vy jste zodpovědný za to, jestli půjčku získáte nebo ne. 

Parametry půjčky

Mezi hlavní parametry této půjčky patří rozhodně její maximální výše, která je stanovena na krásných 600 000 korun. Důležité je si uvědomit, že pro získání této půjčky je potřeba adekvátní příjem a čím vyšší tento příjem je, tím snadněji je možné půjčku získat. Dalším parametrem půjčky, který často hraje pro žadatele roli je doba splatnosti. Tu si volíte podle vlastních potřeb a může být až 84 měsíců. Takže máte celých 7 let na to, abyste tuto skvělou půjčku stačili splatit. Díky takto dlouhé době nemusíte řešit rodinný rozpočet, protože rozložení splátek na tak dlouhou dobu nijak výrazně neovlivní vaše měsíční rodinné hospodaření.

Výhody půjčky

K jasným výhodám této půjčky patří její rychlost vyřízení. To, že neplatíte vůbec žádné poplatky předem. Určitě oceníte, že nemusíte mít pro získání půjčky žádného ručitele a vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Více informací samozřejmě získáte i na webu poskytovatele www.rozhodnuto.cz, kde najdete všechny detailní informace, popis půjčky a její možnosti.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *