Vyrizenapujcka.cz – peníze za 10 minut – novinka

Posted on Srpen 29th, 2013 in Půjčky bez poplatků by lucie

Mějte peníze na vašem účtu během pár minut

Potřebujete okamžitě finanční výpomoc? Nemáte čas čekat na dlouhé schvalování půjček? Už včera bylo pozdě? Nezoufejte, do deseti minut nyní mohou být peníze na vašem účtu. Nevěříte? Pak zkuste využít novinky na nebankovním trhu a zažádejte si online o půjčku na Vyrizenapujcka.cz.Co je Vyrizenapujcka.cz

Vyrizenapujcka.cz je nebankovní poskytovatel krátkodobých půjček se splatností maximálně jeden měsíc. Patří do skupiny CRESCO Group, která se řadí k prověřeným poskytovatelům půjček v nebankovním sektoru.

Jak si zažádat o půjčku

Žádost o rychlou půjčku je velmi jednoduchá. Stačí na webových stránkách Vyrizenapujcka.cz vyplnit jednoduchý online formulář a vyčkat na kontaktování zákaznickým servisem. Během doplňování potřebných údajů bude vaše půjčka schvalována a vy se tak okamžitě dozvíte, zda jste půjčku získali či nikoliv. V případě schválení půjčky budou peníze okamžitě převedeny na vás účet. Jelikož má Vyrizenapujcka.cz účty u všech nejčastěji používaných bank, mohou být peníze na vašem účtu opravdu okamžitě.

Kolik je možné si půjčit

Rychlá půjčka je poskytována v částkách od 500 do 12 tisíc korun, a to s dobou splatnosti 15, 21 nebo 30 dnů. Záleží jen na vás, pro jakou částku a dobu splatnosti se rozhodnete. Navíc, pokud se před termínem splatnosti dostanete do problémů a nebudete moci půjčku splatit, můžete si požádat o prodloužení termínu splatnosti o 15 dnů. Prodloužení splatnosti půjčky je zpoplatněno a celkem si můžete zažádat o prodloužení třikrát – vaši půjčku tak tedy můžete splatit později až o 45 dní.

Kdo si může půjčit

Vyrizenapujcka.cz poskytuje online půjčky občanům České republiky ve věku od 20 do 65 let. Půjčka je bez ověřování registrů, bez dokládání příjmů a bez poplatků předem. Neplatíte žádné skryté poplatky a zažádat si o půjčku můžete i tehdy, nemáte-li trvalé zaměstnání nebo jako maminka na mateřské dovolené.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *