Bezhotovostní půjčka od Providentu

Posted on Srpen 20th, 2015 in Nebankovní půjčky by astr

Bezhotovostní půjčka od Providentu

Společnost Provident Financial patří mezi nejznámější poskytovatele nebankovních půjček v tuzemsku. Má silné finanční zázemí, jelikož je součástí mezinárodní skupiny International Personal Finance s centrálou ve Velké Británii. Ta v současnosti působí již ve 13 zemích. Jmenovat můžeme např. Finsko, Mexiko, Polsko nebo Austrálii. Na rozdíl od konkurence nabízí hotovostní a bezhotovostní půjčky. A právě na bezhotovostní půjčku od Providentu se nyní zaměříme.Hlavní výhody bezhotovostní půjčky od Providentu

  • stabilní poskytovatel s jasně danými podmínkami
  • půjčku získáte a vyřídíte z pohodlí domova
  • týdenní splátky (pravidelné menší částky nezatěžují váš rozpočet, na rozdíl od měsíčních splátek)
  • rychlý schvalovací proces
  • výrazně nižší náklady, než je tomu v případě hotovostní půjčky
  • bez ručitele
  • bez zástavy nemovitosti

Má bezhotovostní půjčka od Providentu nějaké nevýhody?

Zřejmě jedinou nevýhodou je doba, za kterou jsou finanční prostředky odeslány na bankovní účet žadatele. V obchodních podmínkách Providentu je, že peníze na konto obdržíte do 13 dnů od podpisu smlouvy. Může to být samozřejmě i o něco dříve, ale přesto je dobré počítat raději s tímto termínem.

Pokud by vám tato lhůta nevyhovovala, můžete u Providentu požádat o hotovostní půjčku. U té vám obchodní zástupce firmy doručí peníze domů během 48 hodin od schválení žádosti. Ovšem je potřeba počítat s většími náklady a půjčka se tak prodraží.

Co bezhotovostní půjčka od Providentu nabízí

Podat žádost můžete o částku od 4 000 Kč do 80 000 Kč. Doba splatnosti je 45, 60 nebo 100 týdnů. Bezúčelová půjčka je poskytnuta zájemcům, kteří mají platný doklad totožnosti, prokážou trvalé bydliště a pravidelný příjem. Samozřejmou podmínkou je, že žadatel musí být plnoletý.

O bezhotovostní půjčku od Providentu můžete požádat prostřednictvím internetového formuláře nebo je možné zavolat na tel. 844 188 189, a to i o víkendu.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *