csas.cz – Výrazná úspora, pokud konsolidujete.

Posted on Listopad 21st, 2013 in Bankovní půjčky by lucie

Ušetřete na vašich splátkách s Českou spořitelnou

Půjčky, spotřebitelské úvěry, kreditní karty… Každý měsíc odchází z vašeho finančního rozpočtu spoustu peněz, a to nejen na samotné půjčky a jejich úroky, ale také na poplatky za vedení účtu nebo za spravování úvěru. Nejen, že platíte zbytečné poplatky navíc, ale snadno se může stát, že na některou splátku můžete zapomenout. Ideálním řešením je konsolidace.Konsolidace půjček ušetří tisíce

Konsolidace půjček znamená sloučení všech vašich současných půjček do jedné. Díky tomu ušetříte spoustu peněz nejen na poplatcích, ale také na úrocích. Vaše měsíční splátky se tak sníží o stovky až tisíce korun.

Konsolidace s Českou spořitelnou

Výrazná úspora, pokud konsolidujete, vás čeká u České spořitelny. Ta vám nabízí sloučit si k ní všechny vaše půjčky až do výše 600.000 korun. Splácení tak pro vás bude jednodušší, bezpečnější a hlavně s mnohem nižší částkou. Máte-li zájem o konsolidaci, stačí navštívit internetové stránky csas.cz, kde si vyberete nejbližší pobočku České spořitelny, na které vám rádi pomohou. Jste-li klientem České spořitelny, stačí předložit občanský průkaz. Máte-li bankovní účet u jiné banky, pak po vás bude vyžadováno potvrzení příjmů od vašeho zaměstnavatele.

Jak funguje konsolidace

Pracovník banky s vámi projde všechny vaše půjčky, navrhne řešení, a pokud bude pro obě strany akceptovatelné, vyřeší veškeré papírování za vás. Vy se tak nemusíte o nic starat, všechny záležitosti se splacením u současných věřitelů vyřeší místo vás. Vy se jen můžete těšit na to, jak každý měsíc ušetříte.

Jak na konsolidaci s Českou spořitelnou

Pokud byste rádi využili konsolidace České spořitelny, stačí navštívit jakoukoliv pobočku společnosti. Více informací se také dozvíte na internetových stránkách csas.cz, nebo můžete vaše dotazy položit zcela zdarma na telefonním čísle 800 207 207.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *