Půjčka pro živnostníky

Posted on Říjen 22nd, 2013 in ostatní půjčky by pavel

I živnostník potřebuje peníze

Půjčka pro živnostníky je v dnešní době relativně složitá, protože bankovní domy nechtějí jít do rizika a právě nezajištěné podnikání živnostníků je tou nejvíce rizikovou sekcí. Proto je pro podnikatele obecně velice složité získat slušný úvěr bez nutnosti ručit nemovitostí a podobně. I to je důvodem, proč celá řada živnostníků shání půjčky i na jiných než bankovních trzích a často jsou právě zde, na nebankovním trhu velice úspěšní. Jde o to, že nebankovní společnost akceptuje daleko méně záruk, než banka.Slušná půjčka pro podnikatele

Půjčka pro živnostníky je obvykle vyšší v řádu několika desítek či dokonce stovek tisíc. Je standardně úročena na období od 1 a více let. Samozřejmě je velikost půjčky pro živnostníka odvislá od jeho požadavků a jeho současných příjmů, jelikož není možné si nastavit splácení půjčky vyšší, než je nějaký průměrný příjem daného živnostníka, to je zcela logické, avšak celá řada lidí si tuto skutečnost neuvědomí a chce neadekvátně vysokou půjčku, kterou ale získají jenom stěží.

Snadné vyřízení půjčky

Půjčky pro živnostníky jsou celkem jednoduché. U bank je potřeba předložit daňové přiznání za poslední období, nebankovní subjekty dokonce ani tento prokázaný příjem nepotřebují. To celou transakci výrazně urychluje a dává šanci i začínajícím živnostníkům, aby na startu svého podnikání dostali alespoň nějaké peníze pro začátek. To je často velice důležitý moment, protože alespoň s nějakým základním kapitálem se podniká výrazně lépe a snadněji než naprosto bez prostředků. Půjčka pro začínajícího živnostníky tak dokáže opravdu výrazně pomoci a nastartovat podnikání třeba i vám.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *