Půjčka ClickCredit

Posted on Prosinec 17th, 2015 in Nebankovní půjčky by astr

Půjčka Click Credit je přehledná a výhodná

Půjčku Click Credit poskytuje známá nebankovní společnost Home Credit a.s.. Aktuálně se ovšem produkt jmenuje Japonská půjčka. Jedná se o nabídku mikro půjček, které mají přehledné podmínky, bez jakýchkoliv skrytých zákoutí.Kolik vám Click Credit půjčí

Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 4 999 Kč, přičemž se vždy jedná o násobky tisíců. Doba splatnosti je 30 dnů, ale pokud stihnete dluh zaplatit za 14 dnů, máte půjčku úplně zadarmo! Jiná situace je u zákazníků, kteří si u Click Credit půjčují opakovaně. Na ně se limit 4 999 Kč nevztahuje a můžou si požádat o větší finanční obnos.

Kdo si může půjčit

Podat žádost může každý plnoletý zájemce, který má trvalé bydliště na území České republiky. Jinak není žádost o půjčku nijak omezena. Není potřeba dokládat potvrzení o příjmech, takže může uspět téměř každý.

Výjimkou je žádost o částku od 5 000 Kč výše, kde se příjmy a výdaje žadatele řeší. Půjčku může obdržet i zájemce, který má zápis v registru dlužníků.

Co je k žádosti potřeba

U žádostí o půjčku do 4 999 Kč jsou potřeba údaje z občanského průkazu, u cizinců se udává číslo povolení k trvalému pobytu. U první půjčky je vždy vyžadováno zaslání ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč. Platba musí být poslána z účtu žadatele na určený bankovní účet poskytovatele.

Při opakované žádosti o půjčku přesahující 4 999 Kč je potřeba nahrát kopii občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti do internetového formuláře.

Další informace

  • na cokoliv
  • bez ručitele
  • bez zástavy
  • bezhotovostní půjčka
  • žádost pouze online po internetu

Kolik za půjčku ClickCredit zaplatíte

Počty jsou velmi snadné. Za každých vypůjčených 1 000 Kč se platí poplatek ve výši 33 Kč. To je vše. Samozřejmě existují různé další poplatky, které ovšem nemusíte využít. Jedná se hlavně o poplatek za expresní odeslání peněz nebo prodloužení doby splatnosti.

Jednoduchost Click Credit, nově Japonské půjčky, oslovuje čím dál více lidí. Výše uvedené informace navíc potvrzují, že se mezi ně můžete s klidným srdcem zařadit i vy.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *