Česká spořitelna se představuje

Posted on Listopad 19th, 2015 in Bankovní účet by astr

Česká spořitelna se představuje

Česká spořitelna (ČS) patří mezi tradiční a také největší banky působící na území České republiky. Od roku 2000 se stala součástí rakouské finanční skupiny Erste Group. Díky silnému zázemí patří nabídka služeb ČS mezi největší u nás.Co Česká spořitelna nabízí

Úvěry

Standardem je bezúčelová půjčka až na 7 let od 20 000 Kč do 700 000 Kč. Není vyžadováno doložení příjmů, pokud máte běžný účet v České spořitelně. Také není účtován poplatek za správu půjčky.

Pokud si chcete koupit konkrétní věc, zájezd nebo opravit dům, mohl by být pro vás vhodný spotřebitelský úvěr. Ten je poskytován od 100 000 Kč do 700 000 Kč až na dobu 10 let. Jestliže můžete poskytnout zajištění spotřebitelského úvěru, je možné získat i částku přesahující zmíněných 700 000 Kč.

Pro studenty je připravena studentská půjčka od 20 000 Kč do 30 000 Kč. Doba splatnosti je nejméně 1 rok a nejdéle 10 let. Doložit je nutné potvrzení o studiu a příjmy studenta. Jestliže je student nemá nebo jsou nedostatečné, je možné využití ručitele.

Běžný účet

Běžný účet může být vedený v Kč nebo až 8 zahraničních měnách. Samozřejmostí jsou platební karty, internetové bankovnictví a také kontokorent. V rámci kontokorentu lze přečerpat limit od 5 000 Kč do 100 000 Kč.

Spoření

U spoření nabízí Česká spořitelna mnoho produktů. Vybírat si můžete z vkladních knížek, spořících účtů, penzijního připojištění nebo stavebního spoření.

Pojištění

U ČS si můžete sjednat všechny druhy pojištění. Mezi nejčastěji využívané patří pojištění domácnosti, nemovitosti nebo cesty do zahraničí. Zajímavé je také životní pojištění.

Česká spořitelna toho ovšem nabízí ještě mnohem více. A to nejenom pro občany, ale také firmy, podnikatele, bytová družstva, neziskové organizace nebo města a obce. Kompletní nabídku služeb a produktů najdete na jejich webových stránkách.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *