andelska-pujcka.cz Půjčka s Andělem před výplatou na OP

Posted on Srpen 4th, 2014 in Půjčka před výplatou by lucie

První pomoc před výplatou přináší Anděl

Nevěříte na anděly? Pak byste měli začít. Teda aspoň na ty finanční. Protože pokud potřebujete založit do výplaty, může vám finanční anděl pomoci. Respektive Andelska-pujcka.cz – spolehlivá nebankovní půjčka do výplaty. A peníze navíc získáte ihned, bez zbytečných dotazů, dokládání a průtahů.


Andělská půjčka až do 10.000 korun

Ať už potřebujete do výplaty jen tisícovku, nebo až 10 tisíc korun, pro Andelska-pujcka.cz to není problém. Stačí, když navštívíte webové stránky Andelska-pujcka.cz, vyplníte jednoduchý registrační formulář a do půl hodiny se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena.

Peníze do 15 minut

Jakmile dojde ke schválení vaší půjčky, budou vám peníze nejpozději do čtvrt hodiny převedeny na váš účet. Nepotřebujete tedy ani hodinu k tomu, abyste získali nebankovní půjčku a měli peníze na účtu. Sms půjčka před výplatou je ideálním způsobem, jak se vyhnout problémům, než vám přijdou peníze na účet.

Pozor na exekuce

Chcete-li získat peníze od společnosti Andelska-pujcka.cz, pak i když se jedná o nebankovní půjčky, nesmíte mít exekuci ani nesmíte být v insolvenci. Společnost totiž důkladně kontroluje registr exekucí i insolvenční rejstřík. Nebankovní půjčka je pak ale poskytována bez udání důvodu, na co peníze použijete, bez dokládání příjmu, bez zástavy a bez ručitele. Peníze získáte odkudkoliv a bez zbytečného čekání.

Peníze i na pobočce

Jste-li z Brna nebo z Prahy, můžete využít služeb Andelska-pujcka.cz i na pobočce. Společnost nabízí své služby na kamenné pobočce Praha 3 – Žižkov a na ulici Komárovská Brno. Potřebujete-li ohledně nebankovní půjčky více informací a nenašli jste je na Andelska-pujcka.cz, pak můžete využít k vašim dotazům služby zákaznické linky na telefonu 723 630 630 nebo e-mail info@andelska-pujcka.cz.

  1. JAN CHALUPNÝ
    25 Duben 2016, 10.17

    NEMÁM


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *