Mini půjčka

Posted on Květen 21st, 2013 in Bankovní půjčky,Nebankovní půjčky,Půjčka před výplatou by lucie

Mini půjčka vyřeší nenadálý problém

Nevyšly vám peníze do výplaty? Vyskytl se nečekaný problém spojený s finančními výdaji a vy potřebujete co nejrychleji peníze? S menší částkou peněz vám může rychle pomoci mini půjčka.Mini půjčka je tu pro vás, když ji zrovna nejvíce potřebujete. Nabízí vám rychlé půjčení malé částky peněz, která vám pomůže překlenout obtížné finanční období, nebo vám zajistí peníze na koupi něčeho, po čem zrovna toužíte. Zažádat si o ní může buď v bance, nebo v nebankovní sféře. Počítejte ale s tím, že vyřizování v bance bude složitější a půjčka vám nemusí být poskytnuta. Bankovní sektory si totiž ověřují vaši platební historii a bonitu a nahlížejí také do registru dlužníků, takže pokud máte někde nějaký rest, s největší pravděpodobností se bankovní půjčky nedočkáte. Pokud se rozhodnete půjčit si v nebankovním sektoru, je pravděpodobnost schválení velmi vysoká a peníze většinou obdržíte na váš účet ještě v den žádosti, nebo nejpozději den následující.

Mini půjčka je určena pro všechny osoby starší 18 let, a to i pro maminky na mateřské dovolené, žadatele bez zaměstnání nebo osoby s nízkým příjmem. Její získání je především v nebankovním sektoru velmi jednoduché a rychlé. Stačí vyplnit žádost na internetu, nebo zavolat na klientské centrum, připravit si občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, číslo účtu a vše ostatní už vyřešíte po telefonu. Po prověření vašich údajů vám budou peníze zaslány na účet.

První půjčka bývá většinou poskytována ve výši jednoho až tří tisíc, při řádném splacení se následující půjčky navyšují. Maximum, o které si můžete při mini půjčce zažádat, je individuální u každého poskytovatele, standardně se jedná o částku mezi deseti až patnácti tisíc, někteří poskytovatelé vám půjčí až 30.000 korun.

Dobu splácení půjčky si můžete sami zvolit, běžně se pohybuje od sedmi do 30 dní. Dle zvolené délky splatnosti se pak odvíjí i výše úroků, o které bude půjčená suma navýšena. Počítejte s tím, že na čím delší dobu si půjčíte, tím vyšší budou úroky. Většina institucí, která mini půjčky poskytuje, vám umožní v případě neschopnosti splatit danou částku v dohodnutý termín prodloužení termínu o další období, a to za mírný poplatek. Většinou se jedná o 10% až 20% z půjčené částky. Pokud tuto částku složíte na účet společnosti, bude vám prodloužen termín a vyhnete se tak případným problémům.

Mini půjčka je skvělým řešením při akutním finančním problému. Její vyřízení je rychlé, komfortní, pokud si půjčujete přes internet, nemusíte nikam chodit a peníze máte k dispozici ihned. Pokud tedy potřebujete vyřešit vaši finanční situaci co nejrychleji, je pro vás mini půjčka dobrým řešením.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *