CashCity.cz Půjčka pro studenty? Jak?

Posted on Říjen 24th, 2013 in ostatní půjčky by lucie

Finanční pomoc studentům

Studujete a potýkáte se s nedostatkem financí? Nevyšla vám brigáda, na kterou jste spoléhali a nemáte teď dostatek peněz? Získat studentskou půjčku je většinou poměrně problém, jelikož většina bank neposkytuje půjčky studentům. Ti totiž nemohou doložit příjmy, a tak nejsou vhodnými žadateli o půjčku. Naštěstí i tak existuje řešení.


Studentská půjčka CashCity

CashCity.cz nabízí finanční pomoc pro studenty, kteří se potýkají s nedostatkem financí. Nabízí možnost půjčky od jednoho tisíce až do pěti tisíc korun se splatností až šest týdnů. Sami si navíc můžete zvolit délku splatnosti a výši jednotlivých splátek. A vše navíc jednoduše a online.

Co je CashCity.cz

CashCity.cz je poskytovatel finančních půjček v nebankovním sektoru. Nejedná se tedy o bankovní půjčku, která by byla zastřešena Českou národní bankou, ale o půjčku z nebankovní oblasti – z toho důvodu ji bez problémů mohou získat i studenti.

Jak si zažádat o půjčku

Máte-li zájem o studentskou půjčku, stačí vyplnit jednoduchý online formulář na internetových stránkách CashCity.cz. Vyplnění žádosti společně s výběrem vhodné půjčky vám nezabere více jak pět minut a během chvíle se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv.

Co dělat po schválení

Jestliže vám byla půjčka schválena, budete muset zajít na některou z poboček CashCity, kde předložíte dva doklady totožnosti a potvrzení o studiu. Podepíšete smlouvu a peníze ihned dostanete na ruku, nebo vám budou zaslány na účet – záleží na vašem rozhodnutí. Splacení půjčky pak probíhá buď složenkou, nebo opět na pobočce. Více informací se dozvíte na CashCity.cz, na e-mailu info@cashcity.cz nebo na telefonním čísle 722 774 774.

  1. Ladislav Buka
    04 Únor 2014, 23.58

    Dobrý den, chtěl bych si půjčit 2.000 korun a chci se zeptat jestli si vše můžu vyřídit sám nebo u toho musí být moji rodiče? Děkuji za informace


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *