Grand půjčka

Posted on Prosinec 10th, 2015 in Nebankovní půjčky by astr

Co nabízí Grand půjčka

Grand půjčku poskytuje nebankovní společnost BRIO czech se sídlem v Jihlavě, ale o peníze může požádat zájemce o půjčku z jakéhokoliv koutu České republiky.



Půjčka pouze proti zástavě nemovitosti

O Grand půjčku můžou požádat pouze lidé, kteří můžou dát do zástavy nemovitost. Tato podmínka je u Grand půjčky nepřekročitelná. Jestliže můžete zástavu poskytnout, je možné získat půjčku od 10 000 Kč až do 200 000 000 Kč. Zástavu může poskytnout také třetí osoba. Výše poskytnutých finančních prostředků závisí na hodnotě nemovitosti určené k zástavě. Doba splatnosti je variabilní a záleží na dohodě s firmou BRIO czech.

Jaké má Grand půjčka výhody

Grand půjčku je možné čerpat na různé účely ve formě klasické půjčky nebo hypotečního úvěru. Mezi hlavní nabídku patří tyto varianty čerpání:

  • na cokoliv
  • exekuce
  • výplata z dražby
  • konsolidace
  • rekonstrukce nemovitosti
  • nákup nemovitosti
  • výstavba nemovitosti

Mezi další výhody patří nabídka na expresní zpracování celé transakce. Přehlédnout nejde ani odborné poradenství a pomoc při řešení různých situací spojených s financováním.

Zajímavým „bonbónkem“ tohoto finančního produktu rozhodně patří možnost dát do zástavy družstevní byt. Problémem není ani poskytnutí peněz na odkup městského bytu.

Dalším plusem půjčky se zástavou nemovitosti jsou i minimální požadavky na žadatele. Doložení příjmů lze doložit čestným prohlášením. Nijak nevadí ani zápis v registru dlužníků. Navíc o půjčku může požádat i důchodce nebo žena na mateřské dovolené.

Vyřízení půjčky očekávejte během 3 pracovních dnů, přičemž tento termín se počítá od okamžiku, kdy byly zkompletovány všechny dokumenty. K samotné výplatě obvykle dochází po zapsání zástavního práva do katastru nemovitostí. Ovšem lze vyjednat i rychlejší převod peněz. V takovém případě k němu dochází v okamžik podpisu smlouvy o půjčce.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *