Půjčkomat zkušenosti a recenze

Posted on Červenec 15th, 2013 in Půjčka před výplatou by lucie

Jaké jsou půjčky od Půjčkomatu

Situace, kterou zná asi každý z nás – zrovna, když máme v jednom měsíci větší výdaje, porouchá se ještě lednička, pračka,… ve schránce se objeví nečekaná složenka, nebo děti potřebují peníze na výlet… Ať už se jedná o cokoliv, ocitáme se najednou v situaci, kdy je peněženka prázdná, na účtu také nic není, do výplaty daleko a co teď? Pokud nemáme ve svém okolí nikoho, kdo by nám finančně vypomohl, zbývá jediná možnost – půjčka. A nejlépe rychlá půjčka…


Co je Půjčkomat

Půjčkomat je součástí Friendly Finance Group a zabývá se poskytováním nebankovních půjček do výše až 20 tisíc korun. Díky tomu, že funguje 24 hodin denně sedm dní v týdnu, můžete si o půjčku zažádat opravdu kdykoliv. Stačí vyplnit registrační formulář na internetu, což vám nezabere ani deset minut, pak si zvolit částku, kterou chcete půjčit a počet dní, za které půjčku splatíte. Na počítadle rovnou vidíte, kolik peněz vrátíte společnosti zpět. Poté žádost odešlete a během chvíle se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena. Pokud ano, odesílá společnost během čtvrt hodiny peníze na váš účet. Finance tak máte k dispozici téměř okamžitě.

Zkušenosti a recenze s půjčkami od Půjčkomatu

Jelikož společnost zastává názor, že půjčuje zodpovědně, nedosáhnou na půjčku od Půjčkomatu opravdu všichni, což někteří klienti v diskuzích vytýkají, na druhou stranu se ale jedná o pozitivní hledisko, že společnost opravdu prověřuje schopnost klientů splácet půjčky a své závazky.

Negativně hodnocen je vysoký úrok půjček, který je ale nepřiměřeně vysoký u snad všech rychlých půjček nebo takzvaných půjček před výplatou. Peníze sice dostanete rychle, také si za to ale nakonec zaplatíte.

Jinak jsou diskuze a recenze na půjčky od Půjčkomatu vesměs pozitivní, nejedná se o podvodnou společnost, která by z klientů vylákala peníze a nakonec jim nepůjčila. Půjčka od Půjčkomatu je bezpečná, jen se musíte připravit na to, že opravdu zaplatíte neúměrně vyšší částku k sumě, kterou jste si vypůjčili. Výše konečné splátky je také závislá na délce splatnosti půjčky. Zvolíte-li si, že půjčku splatíte například během jednoho týdne, vyjde vás podstatně levněji, než když ji zaplatíte až po měsíci.

  1. Terka
    29 Listopad 2014, 19.22

    Já mám jen zkušenost s sms-pujcka-ihned a vždy jsem s nimi byla spokojená. Doporučuji.

  2. Jonáš
    01 Červenec 2015, 15.56

    Moje rodina si rychle potřebovala půjčit na rekonstrukci naší verandy. Pomohla nám rychlá půjčka online.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *