ipujcka.cz – Rychlá online půjčka od 500 Kč

Posted on Září 21st, 2013 in Půjčka před výplatou by lucie

Do deseti minut deset tisíc doma

Pojmy rychlá sms půjčka, online půjčka nebo půjčka před výplatou jsou dnes často skloňovanými pojmy a označují v podstatě jedno a to samé. Jedná se o nebankovní typ půjčky, kdy si můžete zažádat o krátkodobou půjčku se splatností maximálně 30 dní a s maximální částkou většinou do deseti tisíc korun. Pokud tedy potřebujete pokrýt nečekané výdaje, nebo jednoduše vydržet s financemi až do vaší výplaty, pak je pro vás rychlá půjčka ideálním řešením.


Peníze do 10 minut? Ano

Pokud potřebujte peníze opravdu rychle, pomůže vám ipujcka.cz. Stačí, když na internetových stránkách vyplníte jednoduchý online formulář a ihned po schválení budou peníze převedeny na váš účet. Je to jednoduché – než vypijete v pohodlí domova kávu, peníze máte na účtu.

Pro koho je ipujcka.cz určena

Na půjčku od ipujcka.cz mohou dosáhnout opravdu všichni. Nepotřebujete totiž potvrzení o výši vašeho příjmu a dokonce si můžete půjčit, i když máte zápis v registru dlužníků. Jedinou podmínkou je věk od 20 do 75 let. Jako nový zákazník můžete požádat o půjčku od 500 do 3000 korun, pro stálé zákazníky už je pak k dispozici částka až 10 tisíc korun. Doba splatnosti je pak nastavena na 7 až 45 dnů. Pokud máte k půjčce jakékoliv dotazy, můžete se obrátit na zákaznickou linku, která je vám na telefonním čísle 245 001 715 k dispozici každý všední den od 8:00 do 20:00 hodin a v sobotu od 10:00 do 18:00 hodin.

Od koho peníze dostanu

Peníze vám budou po schválení vaší žádosti o půjčku zaslány na váš bankovní účet, nebo poštovní poukázkou na vaši adresu. Záleží na vás, jakou možnost si zvolíte. Vše tedy vyřídíte z pohodlí domova, aniž byste museli někam chodit. Poskytovatelem půjček na ipujcka.cz je společnost Ferratum, která pochází z Finska a jedná se o solidního poskytovatele půjček.

  1. jana
    24 Červenec 2014, 13.59

    dobry den chtela bich si pujcit 6000


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *