prehled-pujcek.cz Přehledná sestava půjček a jejich parametry

Posted on Červenec 18th, 2014 in ostatní půjčky by lucie

Půjčky online nyní přehledně a na jednom místě

Stále více oblíbené jsou půjčky online. Vyřídíte je z pohodlí vašeho domova, nemusíte nikam chodit, zažádáte si o ni ve chvíli, kdy máte zrovna čas a nemusíte stát dlouhé fronty na pobočkách. Trh online půjček je nyní však poměrně přesycen a tak je často problém, kterou z bohaté nabídky půjček vybrat. Určitě vám pomůže, pokud si budete moci jednotlivé půjčky přehledně porovnat na jednom místě.


Bankovní i nebankovní půjčky

Ať už hledáte bankovní půjčky, nebo se chcete zaměřit spíše na nebankovní sektor, pomůže vám internetový portál Prehled-pujcek.cz. Naleznete zde porovnání půjček, které jsou na území České republiky k dispozici, a to se zapůjčeným finančním obnosem od 500 do 600.000 korun. V přehledu se také dozvíte, zda potřebujete potvrzení o příjmu, zda bude věřitel prověřovat centrální registr dlužníků, zda budete platit poplatek za vyřízení půjčky a jak vysoké jsou úroky. Přehledně si tak porovnáte, která půjčka by pro vás mohla být tou nejlepší.

Nehleďte jen na úroky

Většina lidí se při uzavírání půjčky soustředí především na to, jak vysoké jsou úroky. To by ale nemělo být tím hlavním a jediným kritériem při výběru vaší půjčky. Zaměřte se také na to, zda budete do budoucna schopni půjčku splácet a zda existuje možnost splatit půjčku předčasně bez navýšení a pokut. Stejně tak se informujte o tom, jakým způsobem vám budou peníze předány, kdy a jakým způsobem budete splácet splátky.

Jakou půjčku vybrat?

Na portálu Prehled-pujcek.cz můžete vybírat jak z bankovních půjček, tak jsou vám k dispozici nebankovní půjčky. Bankovní půjčky mají standardně nižší úrokovou sazbu, než půjčky nebankovní, ovšem nejsou tak snadno dostupné. Nebankovní půjčky může dnes získati ten, kdo nemá trvalý zdroj příjmu nebo má zápis v registru dlužníků.

Pokud si nebudete jisti s výběrem půjčky ani po prozkoumání portálu Prehled-pujcek.cz, můžete se obrátit přímo na danou společnost poskytující půjčky, která vám podá podrobnější informace. Portál Prehled-pujcek.cz je totiž pouze informační web a není samotným poskytovatelem půjček.

  1. pavel
    18 Červenec 2014, 22.55

    Přijde mi to spíše jako seznam půjček, kde jsou jen vybrané nabídky některých zprostředkovatelů půjček, třeba kredito24.cz, Money now online půjčka, Nebankovní půjčka Provident, Cofidis půjčka, Zaplo rychlá půjčka online a další v podstatě krátkodobé půjčky především ale půjčky do výplaty a krátkodobější. Úroky jsou relativně vyšší, nežli třeba půjčky od cetelemu, home credtitu a jiných nebankovek. Je to spíše jakési srovnání půjček, které jsou jen nakrátko. Třeba půjčka na 7 dní, nebo zápljčka na 14 dní apod. Zpravidla je dobré se podívat a počkat ně nějaké akce, např. půjčka bez úroků, nebo první půjčka zdarma. No, zkuste to tam, nebo tady na webu a dejte mi sem vědět.

  2. Jindra
    18 Červenec 2014, 22.57

    Koukal jsem na další nabídky, bylo to od Kredy.cz – máte někdo prosím zkušenost s www kredy.cz? Co to přesně je? Díky za informace.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *