Zuno půjčka zkušenosti

Posted on Červenec 11th, 2013 in Bankovní půjčky by lucie

Jaká je ve skutečnosti Zuno půjčka

Potřebujete půjčit peníze, chcete využít bankovní sféru, ale nechce se vám nikam chodit? Pokud chcete vše vyřídit v pohodlí domova přes internet a začnete hledat, jaká půjčka by tento váš požadavek splňovala, pak rozhodně narazíte na Zuno půjčku. Pojďme se podívat, co to Zuno půjčka je a jaké zkušenosti s ní klienti mají.Co je Zuno

Zuno patří do skupiny Raiffeisen Bank International, takže má nad sebou silné zázemí. Půjčení peněz od této společnosti je tedy jištěno dobrým jménem, a proto nemusíte mít obavy, že byste vpadli do spárů podvodné společnosti.

Jak funguje Zuno půjčka

Zuno půjčka je bezúčelová půjčka, kterou si můžete vzít na co chcete, a to ve výši od 7.500 až do 500 tisíc korun. Společnost Zuno propaguje nízký úrok od 6,9% ročně, navíc k získání půjčky nepotřebujete ručitele. Dobu splácení si můžete nastavit od šesti do 72 měsíců, přičemž jednou za rok si můžete udělat platební prázdniny a zažádat si o odklad jedné půjčky.

Za vyřízení půjčky ani její vedení neplatíte žádné poplatky, půjčku si můžete samozřejmě připojistit. Její vyřízení je dle informativních materiálů banky rychlé, snadné a peníze máte mít ihned k dispozici. Opravdu to tak funguje?

Vaše zkušenosti

Zkušenosti se Zuno půjčkou nejsem zrovna ideální. I když banka propaguje rychlé vyřízení, tak si mnoho žadatelů stěžuje na velmi dlouhou dobu, po kterou čekali na vyjádření, a to i v řádu týdnů. Velkému množství klientů nebyla nakonec půjčka schválena a to i přesto, že splňovali podmínky určené společností. Zjistit pravý důvod zamítnutí půjčky pak bylo v podstatě nemožné. Pokud už klienti půjčku získali, byli mnohdy překvapeni vyšším úrokem, než který byl slibován, a proto se pustili do jednání s bankou.

Navíc, pokud chcete zažádat o Zuno půjčku, musíte mít u Zuno také svůj účet, na který vám pravidelně musí chodit výplata. Pokud účet nemáte a kvůli půjčce si jej budete chtít založit, počítejte s tím, že budete muset dokládat výpisy z vašeho současného účtu za poslední minimálně tři měsíce.

Půjčka Zuno sice slibuje rychlé vyřízení a poskytnutí peněz s nízkým úrokem, zkušenosti klientů, které najdete v rozsáhlé míře na internetu, však mluví jiným směrem. Pozitivem je, že díky tomu, že Zuno půjčka nevyžaduje žádné poplatky, a tak nepřijdete v případě, že si o Zuno půjčku požádáte, o žádné finance.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *