snadnesplaceni.cz Zápůjčky do 150 000Kč bez náhledu do registru dlužníků.

Posted on Srpen 8th, 2014 in Půjčky bez poplatků by lucie

Až 150.000 korun za pár minut? To není vtip, ale realita

Půjčka. Slovo, s kterým má každý spojené spíše to nepříjemné. Hodiny strávené v bance, nekonečné papírování, vyřizování, dokládání podkladů… A nakonec, když už máte pocit, že jste se stali štvanci, se dozvíte, že vám půjčka nebyla schválena nebo vám banka nabízí podstatně méně, než potřebujete. Znáte velmi dobře takovou situaci? Pak změňte pohled na svět půjček a podívejte se, že to jde i jinak.


Půjčka z domova

Nyní totiž můžete vyřídit půjčku z pohodlí vašeho domova. Bez zbytečného chození kamkoliv, bez shánění potvrzení, bez dlouhých front. Než vypijete kávu nebo čaj, víte, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv. A pokud ano, peníze budou okamžitě odeslány na váš účet. Takže je můžete mít k dispozici ještě tentýž den.

Až 150 000 korun do deseti minut

S půjčkou od Snadnesplaceni.cz neztrácíte čas ani peníze. Žádné skryté poplatky, žádné poplatky předem a vyřízení půjčky z pohodlí domova. Stačí navštívit webové stránky Snadnesplaceni.cz, vyplnit jednoduchý registrační formulář a počkat na kontaktování pracovníkem zákaznické podpory, který s vámi probere všechny podrobnosti. Půjčit si můžete od 10.000 až do 150.000 korun. Zda vám byla půjčka schválena či nikoliv se dozvíte obratem a peníze budou v případě kladného vyřízení ihned převedeny na váš účet.

Splátky podle vašich potřeb

Snadnesplaceni.cz vám umožní nastavit si splátky tak, jak potřebujete. Vaši nebankovní půjčku můžete splácet od 24 do 84 měsíců. Máte tak možnost určit si takové splátky, které budete reálně schopni splácet. V případě potřeby si můžete odložit splatnost až o 4 měsíce. A pokud budete splácet včas, vrátí vám Snadnesplaceni.cz za odměnu polovinu úroků zpět.

Bez nahlížení do registru

Tato půjčka je navíc poskytována bez náhledu do registrů, takže ji můžete získat, i pokud máte záznam v registru. Nárok na nebankovní půjčky Snadnesplaceni.cz mají i maminky na mateřské dovolené, důchodci či podnikatelé. Podmínkou je věk od 18 do 65 let. Pro více informací navštivte stránky Snadnesplaceni.cz, kde si můžete rovnou během pár minut vyřídit vaši novou půjčku.

  1. JAN CHALUPNÝ
    25 Duben 2016, 10.07

    Nemám žadné zkušenosti


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *