Kreditní karta bez příjmu

Posted on Leden 20th, 2016 in ostatní půjčky by astr

Kde získat kreditní kartu bez doložení příjmu

Kreditní karty jsou pro mnoho lidí velkým lákadlem, neboť se s nimi dá platit i bez toho, aniž by v daný okamžik měli naspořené vlastní peníze. Tento finanční produkt je poměrně snadné získat, pokud máte pravidelné příjmy. Ale jaké možnosti mají lidé bez příjmů?U banky, kde máte běžný účet

Nejjednodušší cestou ke kreditní kartě bez doložení příjmů je žádost u banky, kde máte vedený běžný účet a nějakou historii klienta.

Jedním z příkladů, kde klienti banky uspějí, je mBank. Tato banka poskytuje kreditní kartu lidem, jenž u ní mají běžný účet v délce nejméně 6 měsíců. Jejich zákazníci najdou nabídku na pořízení kreditní karty na hlavní stránce internet bankingu.

Háček je ovšem v tom, že ne každá banka vám toto umožní. Ovšem za zeptání nic nedáte. Ještě dříve, než budete do banky volat nebo tam půjdete, se ale podívejte do vašeho internetového bankovnictví. Některé bankovní ústavy ukazují, na jaké druhy půjček máte nárok, včetně kreditních karet.

A co nebankovní společnosti

Nebankovní společnosti jsou v oblasti úvěrů a půjček mnohem flexibilnější, než banky. Bohužel, v případě kreditních karet situace není tak veselá ani v nebankovním sektoru. Většina firem totiž kreditní karty vůbec neposkytuje.

A pokud kreditní kartu nebankovní společnost vůbec poskytuje, musí mít zájemce stálý příjem. Jmenovat můžeme například firmu Home Credit.

Co z toho tedy vyplývá?

Situace v oblasti kreditních karet bez doložení příjmu je spíše neutěšená a zájemci mají velmi omezený výběr. Z toho důvodu, pokud nemáte stálé příjmy, je lepší se poohlédnout po jiném produktu. Tím může být například kontokorent v rámci běžného bankovního účtu. U kontokorentu nemusíte platit žádný úrok, pokud peníze zrovna nepotřebujete a nečerpáte je. Většina bank vám navíc tuto možnost nabídne i bez doložení příjmů, ale neočekávejte žádné závratné limity.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *