Kreditní karta české spořitelny

Posted on Leden 25th, 2016 in ostatní půjčky by astr

Představení kreditní karty od České spořitelny

Česká spořitelna patří mezi banky s dlouhou historií a tradicí. Díky tomu má širokou síť poboček a velký výběr bankovních a finančních produktů. Mezi ně patří také kreditní karta s názvem Odměna.Proč si kreditní kartu Odměna pořídit

  1. Největším lákadlem je odměna ve výši 1% z každé platby kartou. Celý bonusový systém funguje tak, že je 1% připsáno buď na účet platební karty, na penzijní připojištění či ke stavebnímu spoření. Klient si může vybrat. Celkově lze takto získat až 350 Kč měsíčně.
  2. Dalším bonusem je účast ve slevovém systému iBod. Za každých 100 Kč útraty kreditní kartou získává klient 1 bod. Nasbírané body je pak možné uplatnit na slevy a odměny u více než 1 500 obchodních partnerů zařazených do iBodu.
  3. V rámci kreditní karty je umožněno 55 denní bezúročné období, ve kterém můžete čerpat úvěr. Když ho v tomto termínu splatíte, měli jste výpůjčku zcela zdarma.
  4. Můžete mít až 3 další kreditní karty, které poskytnete svým blízkým k používání.
  5. Kreditní karta Odměna od České spořitelny umožňuje úvěrový limit až 200 000 Kč. Pro jeho určení je důležitá bonita klienta, kterou vyhodnocuje banka.

Co byste neměli přehlédnout

Za vedení účtu ke kreditní kartě je standardně účtován poplatek. Abyste se této povinnosti vyhnuli, musí vám chodit každý měsíc na účet 7 000 Kč a je potřeba aktivně používat některý z produktů České spořitelny. Může se jednat např. o samotnou kreditní kartu, ale lze využít i hypotéku, úvěr, autoleasing, životní pojištění a jiné.

Ke kreditní kartě si můžete sjednat i další doplňkové služby. Určitě bychom vám doporučili pojištění proti neschopnosti splácet. Pokud hodně cestujete, může vás zaujmout cestovní pojištění. Velmi zajímavé je i prodloužení záruky až u 3 výrobků ročně, jenž jste zakoupili prostřednictvím kreditní karty od 3 000 Kč do 80 000 Kč.

Kreditní karta od České spořitelny tedy určitě patří mezi produkty, o kterých se vyplatí uvažovat.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *