Kreditní karta Tesco

Posted on Leden 18th, 2016 in ostatní půjčky by astr

Kreditní karta Tesco se představuje

Obchody Tesco spolupracují s nebankovní společností Home Credit, díky čemuž můžete u Tesco požádat o různé druhy finančních produktů. Mezi velmi oblíbené patří kreditní karta Tesco, v současné době nazývaná Clubcard Premium.Proč si kreditní kartu Tesco pořídit

Zcela logickým důvodem pořízení kreditní karty je možnost čerpat peníze, i když je nemáte na bankovním účtu. Obvyklý limit záleží na bonitě klienta, většinou se pohybuje mezi 10 000 Kč – 100 000 Kč.

V případě této nabídky je k dispozici až 51 denní bezúročné období, po které je možné čerpat peníze zcela zadarmo.

Zajímavým plusem je možnost získání slevy při nákupech v obchodech Tesco. U každé platby kartou totiž sbíráte body (za každých utracených 10 Kč). Ty se postupně sčítají a když jich získáte 100, lze obdržet slevu pro další nákup ve výši 10 Kč. Tato sleva je vyplácena ve formě poukázek.

Šikovná je správa kreditní karty prostřednictvím internetu. Tu může využívat každý klient na www.spravcefinanci.cz, přičemž hlavní devízou je dokonalý přehled o historii plateb, jakož i termínech splatnosti.

Kartu jde používat i k platbám na internetu. Zde je možné si nastavit týdenní limit internetových plateb až na 10 000 Kč.

Na co si dát pozor

Tak jako jinde, i u kreditní karty Tesco je účtován měsíční poplatek za její vedení.

Dále byste měli vědět, že slibované bezúročné období až 51 dnů se počítá vždy od 1. dne každého měsíce. Tedy pokud kartou zaplatíte např. 1. dubna, máte až do 20. května čas na vrácení peněz bez úroků. Jestliže budete půjčku čerpat 25. dubna, máte stejný termín na vrácení. Tedy v reálné praxi nemusíte mít celých 51 dnů k dispozici.

Jelikož u této karty není zapojena žádná banka, nejsou k dispozici vlastní bankomaty na výběr hotovosti. Tedy je v tomto případě nutné počítat s dalšími poplatky za výběry z bankomatu.

  1. Lucie
    03 Leden 2017, 9.45

    Zkušenost nemám


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *