Quick půjčka

Posted on Červen 25th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Spolehnout se na Quick půjčku?

Rychlá půjčka Quick, kterou poskytuje společnost T&C DOMOV s.r.o. vám ve svých inzerátech nabízím pomoc ve vaší složité finanční situaci. Díky Quick půjčce si můžete přes internet zažádat o zapůjčení peněz, které vám budou při splnění transparentních podmínek po schválení vyplaceny.Jediné podmínky, které si společnost T&C DOMOV s.r.o. na své klienty klade, je věk nad 18 let, české státní občanství, pobyt v místě trvalého bydliště a prokazatelný příjem v minimální výši devět tisíc korun. Pokud tyto podmínky splňujete, pak máte Quick půjčku téměř v kapse.

Pokud ale trochu zapátráte na internetu a dáte si název této společnosti nebo Quick půjčky do vyhledávače, vyskočí na vás desítky názorů a zkušeností od jednotlivých klientů společnosti T&C DOMOV s.r.o. Bohužel se však nejedná o pozitivní, chvályhodná hodnocení, ale o negativní zkušenosti.

I když společnost T&C DOMOV s.r.o. svým klientům peníze opravdu poskytla, ve chvíli, kdy se klienti opozdili se splatností byť jen o jediný den, začalo jim naskakovat nepřiměřené penále. Z neuhrazené částky dvou tisíc korun se tak částka vyšplhala až na čtyřicetinásobek, byla jim uvalena exekuce na plat nebo zablokován účet.

Pokud se tedy zrovna nacházíte v situaci, kdy by se vám peníze opravdu hodili a hledáte nebankovní společnost, která by vám půjčila, pak vám společnost T&C DOMOV s.r.o. nemůžeme doporučit.

Raději se obraťte na jinou nebankovní instituci, která je prověřena spokojenými klienty a nabízí vám služby na solidní úrovni.

  1. vacláv
    09 Září 2016, 12.18

    dobry den měl bych ji poprvi od vas ale nemužu posoudit když jsem ji nikdy odvas neměl děkuji šmíd


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *