pujckomat.cz – nebankovní půjčky bez registru online!

Posted on Září 5th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Zažádejte si o půjčku i se zápisem v registru

Potřebujete půjčit peníze, ale máte již záznam v registru neplatičů a v bance vám tak nikdo nepůjčí? Pak máte možnost využít nebankovního sektoru a zažádat si o nebankovní půjčku, která je poskytovaná bez náhledu do registru neplatičů a navíc si ji celou můžete sjednat online, aniž byste museli kamkoliv chodit. Stačí navštívit Pujckomat.cz a peníze jsou na dobré cestě k vám.


Co je Pujckomat.cz

Pujckomat.cz je provozován společností Friendly Finance a nabízí krátkodobé nebankovní úvěry do částky až 20 tisíc korun. Zažádat si o půjčku můžete 24 hodin denně po celý rok, a to prostřednictvím jednoduché žádosti na webových stránkách Pujckomat.cz. Sami si vyberete, jakou částku a na jak dlouho chcete půjčit a okamžitě také vidíte, jakou sumu nakonec vrátíte. Neplatíte žádné poplatky předem ani se nesetkáte s žádnými skrytými poplatky, které by vás nepříjemně překvapily. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na e-mailovou podporu společnosti na adrese podpora@pujckomat.cz nebo na telefonním čísle +420 222 769 230.

Kdo si může zažádat o půjčku

O půjčku u Pujckomat.cz si může zažádat každý občan starší 18 let, který má trvalý příjem. Půjčku tak tedy mohou získat i studenti, maminky na mateřské dovolené nebo důchodci, a stejně tak i osoby se zápisem v registru neplatičů. Pujckomat.cz poskytuje půjčky bez nahlížení do registrů, jedinou podmínkou kromě stálého příjmu je nebýt v prodlení se splácením u jiné finanční instituce.

Jak si o půjčku zažádat

O půjčku si můžete jednoduše zažádat vyplněním formuláře na webových stránkách Pujckomat.cz. Stačí se zaregistrovat a vyplnit žádost, což vám nezabere ani deset minut. Sami si zde zvolíte, jakou částku a na jak dlouho potřebujete půjčit. Po odeslání žádosti se během chvíle dozvíte, zda vám byla nebankovní půjčka schválena či nikoliv. V případě kladného vyhodnocení vaší žádosti vám budou během chvíle převedeny peníze na váš účet a vy tak budete moci zaplatit to, co potřebujete.

  1. Alexandr Perina
    10 Prosinec 2015, 15.09

    Zatim nemam zadne zkusenosti


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *