MultiRent půjčka

Posted on Prosinec 14th, 2015 in Nebankovní půjčky by astr

MultiRent půjčka se představuje

Nebankovní půjčka Multirent patří mezi nabídky, které byste neměli přehlédnout. Má totiž velmi zajímavé podmínky, navíc můžete dosáhnout na solidní finanční obnos.Kolik si můžete u Multirent půjčit

Požádat je možné o částky od 10 000 do 30 000 Kč, přičemž v tomto rozsahu si můžete zvolit objem peněz pouze odstupňovaně, vždy po celých pěti tisících. Tedy je možné získat například 15 000 Kč, ale nikoliv 12 000 Kč. Doba splatnosti může být 12, 18, 24 nebo 36 měsíců.

Komu je půjčka poskytována

Žadatel musí splňovat podmínku svéprávnosti a plnoletosti (věk 18 let a více). Multirent půjčka je poskytována pouze českým občanům.

Co k půjčce potřebujete

 • není potřeba dokládat potvrzení o pravidelných příjmech, ale přesto musí žadatel uvést výši svých příjmů a výdajů.
 • každý zájemce je povinen k žádosti o půjčku přiložit 2 platné doklady totožnosti, doložení úhrady faktury za elektřinu nebo přijaté mzdy za poslední 2 měsíce.
 • nutný je také bankovní účet vedený na jméno žadatele.

Výhody půjčky Multirent

 • peníze je možné použít na cokoliv
 • není vyžadován ručitel
 • nepotřebujete zástavu nemovitosti
 • rychlost vyřízení žádosti

Nevýhody půjčky

Z našeho pohledu je velmi nepraktická povinnost vytisknout formulář smlouvy a zaslat ho poštou na adresu společnosti. To celý proces vyřízení půjčky zbytečně komplikuje, navíc musí zájemce o půjčku na poštu (doporučujeme poslat dopis doporučeně, protože obsahuje citlivé údaje).

Zcela ignorovat nelze ani povinnost zaslat 1 Kč jako poplatek na ověření vaší identity. Některé konkurenční nabídky na půjčku tento požadavek nemají.

Pokud váš půjčka Multirent zaujala, můžete zvýšit svoje šance na schválení žádosti. Stačí, když uvedete spolužadatele. Tím může být váš partner, kamarád nebo kdokoliv, kdo s tím bude souhlasit. Ovšem nesmíte zapomenout na to, že se v případě poskytnutí půjčky stává spolužadatel spoludlužníkem, se všemi povinnostmi k věřiteli.

 1. Vera
  13 Duben 2017, 22.52

  Este nemam bohuzrl


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *