pujčka7 zkušenosti

Posted on Červenec 19th, 2013 in Půjčka před výplatou by lucie

Rychlá půjčka před výplatou

Překvapily vás nečekané výdaje? Objevila se ve vaší poštovní schránce složenka, kterou musíte ihned zaplatit? Potřebují vaše děti peníze na výlet do školy? Nebo jste prostě nevyšli s výplatou? Pokud potřebujete půjčit malou částku peněz na krátkou dobu, pak můžete využít některou z takzvaných krátkodobých půjček, také označovaných jako půjčka před výplatou nebo sms půjčka.S krátkodobými půjčkami se setkáte především v nebankovním sektoru, kde je nabízí nepřeberné množství poskytovatelů. Jednou z krátkodobých půjček, kterou naleznete na internetu, je Půjčka 7.

Co je půjčka 7

Půjčka 7 je nebankovní půjčka, kterou poskytuje společnost Kontex Trade International s.r.o. U této společnosti si můžete půjčit od jednoho do pěti tisíc korun, a to na dobu od sedmi do 28 dnů.

Jak to funguje

Máte-li zájem o půjčku 7, musíte se nejprve zaregistrovat na internetových stránkách společnosti. Poté musíte zadat platbu ve výši jedné koruny na účet společnosti, aby došlo k ověření existence vašeho bankovního účtu. Poté si již můžete zažádat o půjčku, a to prostřednictvím internetu nebo SMS, ve výši, o kterou máte zájem a s dobou splatnosti, která vám nejvíce vyhovuje. Po odeslání žádosti budete během chvíle informováni, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv. Pokud vám bude půjčka schválena, získáte do 15 minut peníze na váš účet.

Zkušenosti s Půjčkou 7

Půjčka 7 je na nebankovním trhu po dobu šesti let. Co se týká zkušenosti klientů, podíváte-li se na internetu do jednotlivých diskuzí, budete mít problémy nalézt ať už pozitivní, tak negativní názory. Pokud si chcete půjčit peníze od společnosti Kontex Trade International s.r.o., nemusíte se obávat skrytých poplatků a plateb předem. Kromě jedné koruny, kterou odešlete na účet společnosti pro ověření existence vašeho účtu, budete další peníze platit až při navrácení půjčky společně s úroky.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *