Kreditní karta Billa club

Posted on Leden 17th, 2016 in ostatní půjčky by astr

Co nabízí kreditní karta Billa club

Vydavatelé kreditních karet se snaží získat svoje zákazníky na různé výhody. Právě z toho důvodu se spojil obchodní řetězec Billa s bankou Citibank. Z tohoto spojení by měly čerpat zisk nejenom tyto společnosti, ale mělo by se jednat o zajímavý produkt také pro jejich klienty.Hlavní výhody kreditní karty Citi Billa

  • půjčka do výše 3 násobku čistého měsíčního příjmu
  • až 55 denní bezúročné období
  • bonus 3% při nákupech v supermarketech Billa
  • bonus 1% u ostatních nákupů kdekoliv jinde
  • slevy až 25% u partnerů Citi Club

Co to stojí?

Počítat musíte s měsíčním poplatkem za vedení karty. Naštěstí pokud kartu použijete alespoň 1x v měsíci, bude její vedení zdarma!

Další možnou platbou jsou úroky, o jejichž výši je nutné se informovat přímo v bance. Ovšem i zde na ně můžete vyzrát, neboť jak jsme již zmínili, kreditní karta vám může nabídnout až 55 denní bezúročné období. Pokud půjčku vrátíte ve smluveném termínu, nezaplatíte žádný úrok.

Co ještě potřebujete vědět

Ke kreditní kartě Citi Billa lze obdržet až 4 dodatkové karty, za které nic neplatíte. Vlastní kartu k jedné půjčce tak může mít celá vaše rodina.

Jestliže rádi cestujete, je možné využít nákupu zájezdu na splátky u cestovní kanceláře ITS BILLA TRAVEL. Platbu lze díky kreditní kartě rozložit na 3 měsíce, navíc za výhodnějších úrokových podmínek.

Pohodlí při placení zajišťuje bezkontaktní čip. Tedy již nemusíte kartu dávat ze svých rukou a ani ji není nutné strkat do terminálu.

Kreditní karta Citi Billa se tak hodí pro všechny, kdo rádi nakupují kvalitní potraviny v obchodech Billa. Využít ji ovšem může kdokoliv, koho její podmínky zaujmou. Získat ji můžete vyplněním internetového formuláře na stránkách www.citibank.cz. Ale neměli byste zapomenout, že kreditní karta je vlastně krycí název pro vypůjčení peněz od banky. A že maximálně bude výhodná jen tehdy, když si pohlídáte podmínky bezúročného období a současně pravidelného využívání.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *