kladnapujcka.cz – Půjčka před výplatou a její vysoká průchodnost

Posted on Srpen 22nd, 2013 in Půjčka před výplatou by lucie

Rychlá půjčka do výplaty vyřeší vaše problémy

Potřebujete půjčit? Schází vám před výplatou pár tisíc? Vyřešte svůj problém jednoduše, rychle a z pohodlí vašeho domova. Můžete si půjčit od pěti set do 12 tisíc korun se splatností až 30 dní. A kde? Na stránkách Kladnapujcka.cz.


Co je Kladnapujcka.cz

Kladnapujcka.cz poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou, tzv. sms půjčky. Patří do skupiny CRESCO GROUP s.r.o., která patří k prověřeným poskytovatelům půjček.

Kolik je možné si půjčit

U Kladnapujcka.cz si můžete zažádat o půjčku 500 až 12.000 korun, a to se splatností 15 až 30 dnů.

Kdo si může půjčit

Kladnapujcka.cz patří k těm poskytovatelům půjček, které neprověřují registry, půjčuje bez dokládání příjmů, bez ručitele a bez zástavy. Půjčit si tak mohou všichni občané České republiky ve věku od 20 do 65 let i bez příjmu, takže i maminky na mateřské dovolené, nezaměstnaní, studenti či důchodci.

Jak to funguje

Půjčka před výplatou má jednoduchý princip. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na internetu, počkat na kontaktování pracovníkem, kdy se okamžitě dozvíte, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv. Pokud ano, budou vám peníze převedeny během několika málo minut na váš účet nebo si je můžete nechat zaslat domů poštovní poukázkou. Při převodu na váš účet tak máte peníze k dispozici téměř okamžitě. SMS půjčka vám tak zajistí, že se neocitnete v tíživé finanční situaci bez peněz.

Jak splatit částku zpět

Vaši půjčku navýšenou o předem dané úroky splatíte po 15 nebo 30 dnech na účet společnosti, který vám bude sdělen při poskytnutí půjčky. Platbu můžete provést buď bankovním převodem, nebo poštovní poukázkou. Pamatujte však na to, že den splacení půjčky je dnem, kdy peníze musí být již na účtu poskytovatele.

 

  1. Jiřina Valdhansová
    27 Květen 2016, 19.56

    nemam zkusenosti

  2. Tibor Oračko
    03 Březen 2017, 11.45

    nemám zkušenosti


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *