tomovapujcka.cz – Až 600 tisíc na cokoliv?

Posted on Listopad 5th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Půjčte si až 600 tisíc na co chcete

Ať už chcete renovovat vaše bydlení, pořídit si nové auto, užít si skvělou dovolenou, nebo nakoupit dárky na Vánoce, s Tomovou půjčkou to není problém. Tahle půjčka je totiž bezúčelová, je jen na vás, co si za ni pořídíte a na co peníze použijete. Nikdo po vás nebude chtít dokládat, kam jste peníze investovali.


Kolik si půjčit

Na internetových stránkách Tomovapujcka.cz si můžete zažádat o půjčku ve výši od 10 tisíc až do 600 tisíc, aniž byste museli dokládat, na co peníze potřebujete. Navíc nepotřebujete ručitele, takže se nikdo jiný nemusí dozvědět, že si půjčujete.

Jak to funguje

O půjčku až do výše 600.000Kč zažádáte jednoduše prostřednictvím online formuláře na stránkách Tomovapujcka.cz. Vyplníte zde údaje, jako je vaše jméno, rodné číslo, kontaktní údaje, druh vašeho příjmu, čistý měsíční příjem a částku, kterou si chcete půjčit, která se pohybuje v rozmezí od 10.000 do 600.000 korun. Poté formulář odešlete ke schválení a počkáte na kontaktování operátorem zákaznického servisu, který s vámi projedná podrobnosti a sdělí vám, zda byla půjčka schválena či nikoliv.

Kolik zaplatíte navíc

Úroková sazba se u půjček z portálu Tomovapujcka.cz pohybuje od 7,9% výše v závislosti na typu půjčky a délce splácení, RPSN je pak od 10,3%. Přesná čísla vám sdělí pracovník společnosti.

Co když půjčku neschválí

Pokud vám bude půjčka z nějakého důvodu zamítnuta, pokusí se vám pracovník zákaznického servisu Tomovapujcka.cz navrhnout jiné řešení a pomoci vám vyřešit vaši finanční situaci k vašemu prospěchu. Půjčka na cokoliv od Tomovapujcka.cz je poskytována společností Cresco Group, která má na nebankovním trhu silné zastoupení a nabízí řadu finančních produktů, proto je šance na vyřízení půjčky nebo náhrady v případě neschválení poměrně vysoká.

 1. Braha Oldřich
  02 Březen 2014, 16.57

  nejde vyplnit váš vstupní formulár a odeslat hlásí to chybu v rodném čísle.

 2. Lucie sebkova
  13 Duben 2014, 14.27

  Dobry den, mela bych zájem o půjčku 600 000 . Prosím volejte od pondělí od 7.00 hod – 15.00 hodin děkuji sebkova

 3. Eva Nejedla
  07 Červenec 2014, 16.17

  Dobry den mela bych z kamaradkou o pujcku ve vysi 400.000 dekuji a preji pekny den


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *