Poskytování krátkodobých úvěrů a půjček

Posted on Leden 28th, 2016 in Nebankovní půjčky by astr

Tipy na poskytovatele krátkodobých půjček a úvěrů

Nabídku na poskytnutí krátkodobých půjček a úvěrů dnes najdete na každém rohu. Jenže jen některé jsou zajímavé. My jsme si pro vás připravili několik variant, které byste mohli zařadit do seznamu potencionálních poskytovatelů půjčky, ze kterých vybíráte.Zaplo půjčka zdarma až do 8 000 Kč

Zaplo půjčka je jednoznačně nejvýhodnější pro zájemce, kteří si u této společnosti ještě nepůjčovali. Jestliže dokážete peníze vrátit do 30 dnů, můžete obdržet 1 000 Kč – 8 000 Kč zcela zdarma! Musíte mít české občanství, vlastní bankovní účet a důležitá je bezdlužnost.

Japonská půjčka – hned víte, na čem jste

Japonská půjčka je velmi zajímavá svou přehledností. Půjčit si můžete na dobu 30 dnů, přičemž za každý 1 000 Kč zaplatíte poplatek 33 Kč. Nemusíte se tedy trápit nějakými výpočty úroků. Maximálně si lze poprvé vypůjčit 4 999 Kč. A pokud vrátíte půjčku do 14 dnů, máte ji úplně zdarma! Žadatel musí mít trvalé bydliště v ČR, potřebuje bankovní účet a nesmí být v exekuci nebo insolvenci.

Aasa půjčka až na 1 rok

Jestliže byste potřebovali delší dobu splatnosti, můžete vyzkoušet Aasa půjčku. Ta vám nabídne až 50 000 Kč s dobou splatnosti od 6 do 12 měsíců. Abyste půjčku získali, nesmíte mít záznam v registrech a je nutný stálý příjem. Aasa půjčka je poskytována od věku 20 do 70 let.

Fajn půjčka v hotovosti na ruku

50 000 Kč vám nabídne i Fajn půjčka od Fair Credit se splatností 43 nebo 58 týdnů. Na rozdíl od předchozích nabídek, jenž jsou posílány na bankovní účet, může být Fajn půjčka vyplacena i v hotovosti. Před schválením žádosti musíte počítat s doložením příjmů za poslední 3 měsíce.

Všechny námi vybrané půjčky nevyžadují ručitele a ani ručení nemovitostí. Poskytnuté peníze je možné použít na cokoliv a nemusíte uvádět důvod žádosti o půjčku.

Při výběru půjčky vždy postupujte zodpovědně! Požádejte jen o takovou částku, kterou skutečně dokážete splatit.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *