Finská půjčka

Posted on Říjen 22nd, 2015 in Nebankovní půjčky by astr

Finská půjčka

Finská půjčka je ve své podstatě půjčka, která nabízí rychlé získání finančních prostředků v řádu několika tisíců korun. Pouze výjimečně přesáhne objem deseti tisíc. Termín Finská půjčka není oficiálním názvem tohoto produktu. V tuzemsku se zažil díky tomu, že tento druh půjček pochází z Finska.Hlavní výhody Finské půjčky

  • bleskové vyřízení a poslání půjčky (desítky minut až 1 pracovní den)
  • bez ručitele
  • bez zástavy nemovitosti
  • bez poplatků předem
  • někteří poskytovatelé nevyžadují doložení příjmů
  • lze sehnat nabídky na půjčku bez kontroly registrů dlužníků
  • široká nabídka půjček s různými parametry
  • existují společnosti nabízející věrnostní výhody

Nevýhody Finské půjčky

Hlavní nevýhodou Finské půjčky je doba, na kterou jsou peníze dlužníkovi poskytovány. Obvyklý rozsah doby splatnosti málokdy přesahuje 45 dnů. Případné prodloužení je vždy za poplatek.

Zmínit musíme i relativně nízkou částku, kterou je možné si vypůjčit. Ovšem to je daň za rychlé vyřízení a poměrně velkorysé podmínky směrem k žadatelům.

Kde můžete Finskou půjčku získat

Finskou půjčku nabízí například společnost Supermoney s.r.o.. Zde můžete požádat o 1 000 Kč až 4 999 Kč. Doba splatnosti je 14 nebo 30 dnů. Výhodou této půjčky je, že mimo bankovního převodu je možné obdržet peníze složenkou. Podmínkou ovšem je, aby se jednalo o částku nejméně 2 000 Kč na 30 dnů.

Další variantou je půjčka Ferratum. Ostatně finská společnost Ferratum Group začala Finské půjčky poskytovat mezi prvními již roku 2005. Ferratum půjčka nabízí 500 Kč – 10 000 Kč od 7 do 45 dnů. Peníze jsou vždy posílány na bankovní účet. O půjčku Ferratum může požádat každý, kdo je ve věku od 21 do 85 let.

U Finských půjček téměř vždy platí, že zákazník nikdy nemusí nikam chodit. Půjčku lze pohodlně vyřídit z domova. Stačí mít připojení k internetu a většinou je potřeba i mobilní telefon a/nebo email.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *