Japonská půjčka

Posted on Říjen 15th, 2015 in Nebankovní půjčky by astr

Japonská půjčka

Japonská půjčka v době svého uvedení na trh s půjčkami udělala pořádný rozruch. Navíc si mezi zájemci o rychlou půjčku získala okamžitě velkou oblibu. To vše díky svým jasným a přehledným podmínkám. Poskytovatelem Japonské půjčky je firma Click Credit s.r.o., jenž patří do skupiny známé a úspěšné nebankovní společnosti Home Credit.Jak Japonská půjčka funguje

Zájemci si můžou půjčit 1 000 Kč – 4 999 Kč na dobu 30 dnů. Za každou vypůjčenou tisícikorunu se platí poplatek 33 Kč. Tedy pokud si půjčíte například 3 000 Kč, tak za 30 dnů vrátíte poskytovateli 3 099 Kč. A jestliže si půjčíte 4 000 Kč, vrátíte 4 132 Kč.

V případě, že byste chtěli mít peníze zcela zdarma, je nutné je vrátit do 14 dnů od vypůjčení. I tak je nutné zaplatit poplatek, který vám ovšem bude následně za 2 týdny vrácen.

Opačným případem je nabídka na delší dobu splatnosti. Tu lze získat na 45 dnů za poplatek 149 Kč.

Kdo může Japonskou půjčku získat

Plnoletý žadatel s trvalým pobytem na území ČR. Je potřeba předložit občanský průkaz, cizinci potřebují číslo povolení k trvalému pobytu. Dále je nutné mít vlastní bankovní účet, telefon a email.

Další informace

  • není nutné dokládat příjmy
  • jedná se o bezúčelovou půjčku
  • může být vyžadován ověřovací poplatek 1 Kč
  • půjčka je poskytována pouze bezhotovostní formou
  • peníze žadatel obdrží do 1 pracovního dne
  • za poplatek 199 Kč je expresní výplata do 10 minut

Když nebudete schopni dluh vrátit v termínu splatnosti, za poplatek lze půjčku prodloužit o dalších 30 dnů. Tento krok je možné opakovat maximálně 5x, ale při každém prodloužení je dlužník povinen uhradit 20% svého závazku. Poplatek za prodloužení je vždy 49 Kč za každých tisíc korun.

Skvělou zprávou je i to, že Japonská půjčka svoje stále klienty odměňuje. Pokud se mezi ně zařadíte, budete moct požádat o větší finanční obnos, než zmíněné 4 999 Kč!


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *