Kreditní karta Essox

Posted on Leden 23rd, 2016 in ostatní půjčky by astr

Kreditní karta Essox se představuje

Kreditní kartu Essox nabízela společnost Essox s.r.o. ve spolupráci se svojí mateřskou Komerční bankou. Obě firmy patří do holdingu francouzské Societé Générale. Karta se původně jmenovala T-Mobile Bonus, pak se přejmenovala na Essox Benefit. Poskytování nových kreditních karet Essox bylo ukončeno v roce 2012, ale stávající klienti je můžou i nadále využívat. A jsou jim vydávány další, po skončení platnosti původních karet, tedy zde není žádné omezení ani hrozba jejich ukončení. Hlavní výhody kreditní karty Essox

 1. Jednoznačně největším bonusem této karty je velmi dlouhé bezúročné období, které činí 76 dnů. To je nejlepší nabídka v oblasti kreditních karet v rámci České republiky. Bezúročné období znamená, že když peníze vrátíte v tomto horizontu, nebudete platit žádné úroky z úvěru!
 2. Pokud není čerpán úvěrový rámec, nejsou zákazníkovi účtovány žádné poplatky za vedení účtu kreditní karty Essox.
 3. Jestliže je prostřednictvím kreditní karty vybírána hotovost z bankomatu, potom je 1 výběr měsíčně zcela zdarma v bankomatu Komerční banky.
 4. Důležité je i to, že součástí karty je pojištění proti neschopnosti splácet.

Co ještě kreditní karta Essox nabízí

 • mezinárodní využití
 • úvěrový rámec až do výše 150 000 Kč
 • klient může požádat o převedení peněz z kreditní karty na bankovní účet
 • platby u obchodníků a platby na internetu (do 50 000 Kč týdně)
 • výběry z bankomatu (do 10 000 Kč týdně)
 • změny nastavení karty lze provést na jakékoliv pobočce Komerční banky
 • po každé transakci kreditní kartou Essox obdrží klient informační SMS

Z našeho pohledu je velká škoda, že kreditní kartu Essox již nemůžou noví klienti získat. Přesto nelze vyloučit její obnovení nebo speciální jednorázové nabídkové akce. Pokud byste byli v této souvislosti někdy osloveni, určitě neváhejte a o kartu požádejte. Ale nezapomeňte si prověřit, zda stále platí výhodné podmínky, jak jsme je zmínili výše.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *