Bezplatná linka Cetelem

Posted on Červen 7th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Vyřiďte si půjčku bez dalších zbytečných investic

V dnešní uspěchané době je každý z nás rád, když má chvíli zaslouženého osobního volna. Tento volný čas nechce nikdo z nás trávit běháním po úřadech nebo bankách, a navíc se ještě vydávat z peněz za cestu a různé poplatky za vyřízení. Toho si je plně vědoma společnost Cetelem, která vyšla svým klientům maximálně vstříc, a založila pro ně bezplatnou zákaznickou linku, která šetří nejen jejich čas, ale i peníze.Bezplatná telefonní linka Cetelem funguje každý pracovní den od 9:00 do 18:00 hodin a její operátoři jsou připraveni poradit vám s jakýmkoliv dotazem nebo výběrem produktu. Na bezplatné zákaznické lince si můžete zažádat o kreditní kartu Cetelem nebo o osobní půjčku. Vše tak vyřídíte rychle, zdarma a v klidu a pohodlí vašeho domova. A k podání a následnému schválení žádosti o osobní půjčku nebo kreditní kartu vám budou stačit jen dva doklady totožnosti.

Společnost Cetelem patří k nebankovním institucím a díky silnému partnerovi, francouzské bance PNB Paribas se zařadila mezi seriózní spolehlivé poskytovatele financí. Půjčky Cetelem se těší mezi klienty velké oblibě, a to i díky poměrně nízkému úroku, který nebývá u nebankovních společností zvykem. Na našem trhu funguje společnost Cetelem již více jak 15 let a svým klientům nabízí kvalitní a prověřené služby. Do povědomí veřejnosti se společnost Cetelem dostala především díky svým splátkovým prodejům nabízených u různých obchodníků, dnes však patří k oblíbenému poskytovateli také osobních půjček a velmi vyhledávané jsou i úvěry na auto.

I přes to, že se společnost Cetelem snaží vyjít svým klientům vstříc, dodržuje určitý etický kodex a prověřuje si schopnost splácení jednotlivých žadatelů o půjčku, což může být pro klienty na jednu stranu nevýhoda, ale na druhou stranu vás tak chrání před tím, abyste se nedostali do ještě větších finančních problémů, než které máte nyní.

Chcete-li si zažádat o osobní půjčku nebo byste si rádi vyřídili kreditní kartu a nechce se vám nikde během a vyřizovat, pak rozhodně využijte služby nebankovní společnosti Cetelem a zavolejte na bezplatnou telefonní linku. Ochotní a proškolení operátoři vám poradí to nejlepší řešení pro vás, sepíší s vámi žádost o půjčku a následně ji nechají vyhodnotit. Své nové peníze tak můžete získat rychle a v pohodlí.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *