K čemu lze využít bezúčelovou půjčku

Posted on Červenec 5th, 2013 in Nebankovní půjčky by admin

Využití bezúčelové půjčky v praxi

Každý z nás má nějaký sen, sen o tom, co si koupit nebo kam se vydat. Jen ke splnění těchto našich snů občas chybí peníze. Někdy ani nejde o sen, ale o nutnost pořídit si novou ledničku, kuchyňskou linku nebo sedací soupravu. Ať už potřebujete peníze na ledacos, pomůže vám bankovní půjčka na cokoliv.


Peníze, na co chcete

Bankovní půjčka na cokoliv, neboli půjčka bezúčelová, vyřeší každý váš problém, aniž byste museli komukoliv prokazovat, na co půjčené peníze využijete. Finanční hotovost můžete použít na cokoliv podle vašeho uvážení nebo podle vaší potřeby. Můžete tak vyrazit na dovolenou s přáteli, zařídit si kuchyň podle vašich snů, koupit novou televizi nebo třeba nové auto. Záleží jen na vás.

Kdo si může půjčit

Půjčka bezúčelová je určena pro všechny osoby, které již dovršily věku 18 let, a které jsou schopny doložit svoje pravidelné příjmy a při žádosti o bankovní půjčku na cokoliv se prokážou dvěma doklady totožnosti.

Jak to funguje

Tento typ půjčky můžete využít rychle a jednoduše. Sami si určíte výši vašich splátek a dobu, po kterou je chcete splácet, a to od jednoho do sedmi let. Jakmile vám bude půjčka schválena, budou peníze jednorázově převedeny na váš účet a vy s nimi můžete okamžitě disponovat a vydat se na nákupy.

Půjčku pak splácíte pravidelnými dohodnutými měsíčními splátkami na účet společnosti, od které jste si peníze půjčili. Navíc se můžete pojistit i pro případ ztráty zaměstnání a neschopnosti splácet půjčku ve smluvených termínech. Vyhnete se tak případným problémům, které by mohly nastat v případě vaší finanční neschopnosti splácet, jako je v krajním případě i exekuce.

Kolik si můžete půjčit

Minimální hranice bezúčelné půjčky je 20 tisíc korun a maximum pak představuje až 600 tisíc korun bez zajištění. Bezúčelová půjčka vám tedy dává opravdu skvělou příležitost, jak dosáhnout na vše, po čem toužíte, nebo co potřebujete. Můžete si koupit nové lyže nebo i nový automobil – bankovní půjčka na cokoliv dává křídla vašim snům.

  1. neznámý
    07 Listopad 2013, 13.21

    hledám půjčku na exekuci, cokoliv.Nevítě někto o něčem?
    Nemohu ručit, a jsem bohužel i v solusu, tedy v registru. příjem mám asi 12 tisíc čistýho, půjčí mi někdo prosím?


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *