usetrisi.cz – Nejlevnější půjčky od Cresca

Posted on Leden 2nd, 2014 in Půjčky bez poplatků by lucie

Získejte nejvýhodnější půjčky od CRESCO

Potřebujete si půjčit a nechcete zbytečně platit více, než musíte? Nyní si můžete půjčit výhodně a navíc vše vyřešit na jednom místě. Ať už potřebujete rychlou půjčku do 10 tisíc korun, větší půjčku až do 600 tisíc korun, hypotéku na bydlení, konsolidaci vašich půjček nebo třeba chcete kreditní kartu, na webovém portálu usetri.si naleznete všechny tyto produkty.


Co je usetri.si

Webový portál usetri.si vznikl v roce 2012 jako pomocník pro klienty, kteří hledají půjčku, aby si mohli porovnat jejich výhody. Provozovatelem portálu je CrescoGroup s.r.o., který patří k největším poskytovatelům nebankovních půjček u nás. Na portálu usetri.si si nejen můžete vybrat a porovnat půjčku, ale zároveň vše jednoduše vyřešit online z pohodlí vašeho domova.

Půjčka na chvíli i na 96 měsíců

Nejlevnější půjčky od Cresca můžete získat se splatností od jednoho až do 96 měsíců. Záleží, zda vám stačí rychlá online půjčka do 10.000 korun, nebo si chcete půjčit až 600.000 korun. Cresco půjčky jsou bez ručitele a bez zajištění, zažádat o ně můžete pomocí online formuláře na usetri.si a během pěti minut se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv. V případě, že nebude možné půjčit vám vámi požadovanou částku, pokusí se vám pracovník call centra zajistit alespoň nižší půjčku. Vyřízení půjčky je bez poplatků, půjčka s nízkým úrokem a navíc nemusíte prokazovat, na co peníze využijete.

Auto, moto, bydlení

Kromě nejlevnější půjčky od Cresca si můžete na portálu usetri.si sjednat i povinné ručení, nebo vyřešit hypotéku na vaše bydlení. Stejně tak naleznete na webu usetri.si pomoc i tehdy, pokud už nejste schopni splácet všechny vaše půjčky a jediným řešením je pro vás konsolidace půjček. I tu si zde můžete online sjednat. A pokud rádi nakupujete a chcete ke svým nákupům využívat kreditní karty, tak i zde vám CrescoGroup pomůže. Stačí jednoduše navštívit webové stránky usetri.si, vyplnit online formulář a počkat na kontaktování pracovníkem call centra, který s vámi probere všechny detaily.

Bankovní účet zcela zdarma

Sjednat si na stránkách usetri.si můžete i bankovní účet zdarma, za který nemusíte nic platit, je bez poplatků za vedení, všechny transakce i výběry z bankomatu jsou zdarma, k dispozici máte internetové bankovnictví a účet je navíc spořící s 2,6%.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *