unipujcka.cz Nejschvalovanější půjčka na trhu 5000-600000Kč.

Posted on Srpen 22nd, 2014 in ostatní půjčky by lucie

Potřebujete více jak půl milionu? Zažádejte si na Unipujcka.cz

Nebankovní půjčky dnes naleznete na každém rohu. Stejně tak i banky nabízejí nejrůznější půjčky. Jaký je mezi nimi rozdíl? Především ve schvalovatelnosti a rychlosti získání. Bankovní půjčky musíte většinou vyřídit na pobočce, vystát si fronty a pak projít sáhodlouhým papírováním a schvalováním. Nebankovní půjčky vyřídíte přes internet, z pohodlí domova, s jednoduchou půjčkou a bez zbytečného papírování. A vyhodnocení půjčky máte během pár minut.


Půjčete si až 600.000 korun

Už dávno neplatí, že si prostřednictvím internetu můžete půjčit jen malé částky. Stačí, když navštívíte webový portál Unipujcka.cz, kde si můžete zažádat nejen o krátkodobé sms půjčky, ale také o půjčku ve výši od pěti až do 600.000 korun. Vaši půjčku si vyřídíte z pohodlí vašeho domova, nemusíte nikam chodit a hlavně máte přehled, kolik si půjčujete a kolik vrátíte. K dispozici je vám totiž kalkulačka půjčky.

Nová půjčka nebo konsolidace

Na Unipujcka.cz nemusíte vyřizovat jen novou půjčku. Zažádat si můžete také o konsolidaci vašich dosavadních půjček. Konsolidace znamená sloučení půjček do jedné. Převedete si tak všechny vaše závazky do jednoho, čímž ušetříte nejen na úrocích, ale i na poplatcích například za vedení účtu nebo zasílání výpisů. Navíc si snížíte měsíční splátky, takže nebudete tolik zatěžovat váš rodinný rozpočet.

Ušetřete na splátkách

Sjednáte-li si půjčku prostřednictvím Unipujcka.cz, můžete dokonce ušetřit ještě více. Pokud si totiž půjčíte například u AirBank, nejen, že budete mít nízký úrok, ale budete-li splácet včas, budou vám odpuštěny poslední splátky. A to už je opravdu výzva. Navíc si můžete u online půjčky jednoduše měnit nastavení, online můžete splatit i mimořádné splátky nebo zaplatit celou půjčku najednou – a to vše bez poplatků navíc.

Máte-li zájem o půjčky od Unipujcka.cz, stačí navštívit jejich stránky a požádat online. A během chvíle se dozvíte, zda jsou peníze vaše.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *