aasa.cz – Snadná a bez skrytých nákladů

Posted on Září 30th, 2013 in ostatní půjčky by pavel

Snadná půjčka do 25 tisíc

Občas se i na nebankovním sektoru objeví půjčka, která stojí za zmínku. A tou je určitě úvěr Aasa, který funguje jako rychlý a hlavně účinný nástroj prakticky na jakékoliv nečekané výdaje, který je poskytován klientům s pravidelným příjem a bez záznamu v registru dlužníků. Jde tedy o odpovědné úvěrování, které ocení i klienti, kteří tak předem vědí, že si půjčku mohou skutečně dovolit a nemusejí složitě kalkulovat a vypočítávat, jestli dokážou půjčku zaplatit. To za ně udělá poskytovatel.Parametry půjčky

Mezi zásadní parametr této půjčky patří její velikost. Půjčit si můžete od 7 000 do 25 000 korun. Doba splatnosti se řídí velikostí půjčky a samozřejmě vašimi požadavky na celou transakci. Volit můžete mezi 1 až 36 měsíci. Není požadována zástava a ani ručitel. Jedinými podmínkami pro získání peněz je pravidelný měsíční příjem, trvalé bydliště na území České republiky a čistý záznam v registru dlužníků. Jde především o to, že předlužení lidé prostě nemají šanci získat tuto půjčku. Je poskytována pouze klientům, kteří dokážou půjčku splatit a tím pádem je nevystavuje riziku exekuce nebo jiných finančních problémů. Je to zásada, které by se měli držet všichni finanční poskytovatelé půjček, ale často je obcházena.

Výhody půjčky

K výhodám této skvělé půjčky patří vedle rychlosti a snadnosti vyřízení i velice rychlé jednání. Nemusíte nikam chodit. Celou půjčku zvládnete vyřídit z pohodlí svého domova. Je potřeba si ale uvědomit, že peníze nezískáte při první žádosti za pár minut. Musíte totiž nejprve ověřit svůj bankovní účet tím, že poskytovateli pošlete na jeho účet 1 Kč. Poté podepíše smlouvu a už se můžete těšit na svoje peníze. Více informací se samozřejmě můžete dozvědět na webu www.aasa.cz.

  1. erik j.d
    08 Červenec 2014, 14.11

    teď se hodně ta aasa.cz progaguje. Máte s nimi někdo zkušenost?
    Je jich dneska již strašně moc až se v tom člověk vůbec nevyzná.
    Mikropůjček, neboli finských půjček je v čr snad padesát. Každý má jiné podmínky a možnosti jak výplaty peněz, tak i samotných úroků.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *