Eir bank kalkulačka

Posted on Červen 22nd, 2013 in Bankovní půjčky by pavel

Eir banka nabízí novou cestu

Eir bank, respektive správněji Air bank, je moderní hráč na českém trhu. Funguje tu již několik měsíců a cílí především na osoby, které chtějí levný účet, který se naprosto vymyká všemu, co jsme zatím o bankovním světě věděli a jak jsme k němu přistupovali. Opravdu jedinečné nápady, vtipné reklamy a zajímavé bankovní produkty. To je Eir bank, která nabízí víc, než byste možná od běžné banky u nás čekali. Ve světě je to ale standard, a proto se snaží Air bank přinést i na náš trh trochu efektivity a skutečného bankovnictví ze světa.Kalkulačka Eir bank je nástroj, kterým si můžete snadno spočítat, kolik vyděláte na svém účtu. Jde o to, že klasický bankovní účet se úročí sazbou blízkou nule, či 0,01%. To je prakticky nula. Kdežto účet u Air bank je úročen sazbou přesahující 1,5%. To je na klasickém českém bankovním trhu nemyslitelné. Zatím se nikdo kromě Air bank k takovému kroku neodhodlal a možná ani v brzké době neodhodlá. Spořicí účty jednotlivých bank dokážou podobný úvěr nabídnout, ale často ani na těchto spořicích účtech nenabídne jiná banka tak výhodný úrok spojený s provozem bankovního účtu zdarma.

Eir bank kalkulačka vám tak přesně řekne, kolik navíc vyděláte, když své peníze převedete k této instituci. Jde o velice užitečný nástroj, který vám bez práce jasně řekne, že Air banka a její úročení je výrazně výhodnější, než nechat peníze na své starém účtu. Ale Češi i přesto zůstávají věrni svým starým zkostnatělým bankám, které jim účtují nesmyslné poplatky a úročí jejich účet sazbou blízkou 0. Air bank je nová banka, která to chce změnit a třeba se jí to i podaří. A lidé se naučí měnit banku stejně, jako se naučili měnit například mobilního operátora. Ve své podstatě je to stejně náročný/snadný úkol.

  1. erik j.d
    08 Červenec 2014, 14.08

    Kalkulačka aribank.cz mi pomohla zjistit, kolik že to přeplatím. Airbank.cz kalkulačka úvěrů je jejich vlastním nástrojem, který dokáže asi hodně uspořit. Je dost důležitý, jestlí má airbanka výhodnější úrok, nežli Vaše stávající půjčka, nebo ne.
    Pak se může úspora mnohonásobně vyplatit.

    Nebo pokud máte konsolidaci, umí nabídnout víc. Na konsolidace je dobrá i equa bank a unicredit bank, ti mají ten splátkomat.cz.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *