hfin.cz – Bleskové nebankovní úvěry a půjčky?

Posted on Listopad 7th, 2013 in ostatní půjčky by lucie

Nebankovní úvěry až do 80% hodnoty nemovitosti

Co se skrývá pod zkratkou Hfin.cz? Je to společnost Home Finance s.r.o,, která působí na nebankovním trhu a poskytuje nebankovní půjčky až do výše pěti miliónů korun. Hfin.cz propaguje bleskové nebankovní půjčky a úvěry, a to bez dokládání příjmů, bez náhledu do registrů, pouze se zástavou nemovitosti.


Nebankovní úvěr neúčelový

Pokud chcete peníze na cokoliv, co vás zrovna napadne, aniž byste museli společnosti, u které si půjčíte, dokládat, kam jste peníze investovali, pak je pro vás ideálním řešením neúčelový úvěr. Společnost Home Finance s.r.o. vám půjčí bezúčelově až do výše 1.880.000 korun, a to bez potvrzení příjmů, bez náhledu do registru, jediné, co budete muset udělat, tak zastavit nemovitost, jejímž jste vlastníkem.

Nebankovní úvěr účelový

Chystáte-li se na rekonstrukci vašeho domu nebo bytu a nemáte k dispozici dostatek financí, může vám i zde pomoci Hfin.cz, a to tak, že využijete účelový nebankovní úvěr. S tímto úvěrem můžete financovat nejen rekonstrukci vašeho obydlí, ale i jeho nákup. Úvěr můžete použít jak na bytové jednotky či rodinné domy, tak i na rekreační objekty, administrativní nebo komerční nemovitosti, pozemky či třeba ateliér. Peníze z tohoto úvěru pak můžete použít i při majetkovém vyrovnání například při rozvodu, nebo v dědickém řízení.

Podnikatelský nebankovní úvěr

Pokud podnikáte déle jak půl roku a můžete se zaručit nemovitostí, můžete využít u Hfin.cz úvěr na podnikání, a to s anuitními splátkami od jednoho roku až po dobu 15 let v závislosti na částce, kterou si půjčíte.

Jak zažádat o bleskový úvěr

Chcete-li využít úvěr od Hfin.cz, pak stačí vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách společnosti Home Finance s.r.o. a počkat na kontaktování pracovníkem společnosti. Využít můžete i telefonní číslo 733 471 174 nebo e-mailovou adresu info@hfin.cz. Provozní doba klientského servisu je od 9:00 do 18:00 každý pracovní den.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *