Nebankovní půjčky nabízejí malé i velké částky

Posted on Červenec 18th, 2016 in Nebankovní půjčky by admin

Nebankovní půjčka je zajímavou alternativou k bankovním úvěrům. V současné době existuje mnoho nebankovních společností, které tento produkt nabízejí. Jak ji získat?4 hlavní výhody nebankovních půjček

  • Rychlost – vysoká konkurence v nebankovním sektoru půjček se projevuje vysokou rychlostí vyřízení a poskytnutí půjčky. Informace o vyřízení se žadatel dozví během několika desítek minut. Následně je, po uzavření smluvních podmínek, půjčka obratem poskytnuta.
  • Vstřícnost – jde o produkty známé jako nebankovní půjčky pro problémové klienty. Mnoho firem se na tuto skupinu osob dokonce přímo zaměřuje.
  • Bez registru – existuje mnoho nabídek na nebankovní půjčky bez registru. Ty jsou vhodné pro klienty, kteří mají zápis v některém z registru dlužníků.
  • První půjčka zdarma – několik nebankovních společností nabízí první půjčku zdarma. Zde platí, že pokud dluh vrátíte podle dohody, nezaplatíte ani korunu navíc.
  • Úroková sazba – žadatelé o půjčku v nebankovním sektoru si musí dát pozor na výši úrokové sazby. Ta bývá často méně výhodná, než u bank.
  • Poplatky za prodloužení doby splatnosti – u většiny půjček je možné prodloužit termín splatnosti. Někdy pouze jednou, jindy opakovaně. Ve všech případech je za tento úkon účtován poplatek.
  • Způsob řešení platební neschopnosti – zájemce o nebankovní půjčku by si měl pořádně přečíst smluvní podmínky poskytovatele. Zejména problémoví klienti se můžou dostat rychle do situace, kdy nedokážou dluh splatit. Dokonce ani po několikerém prodloužení termínu splatnosti. V těchto případech je zásadní, jak se k situaci staví věřitel.
  • Podmínky poskytnutí půjčky – nezapomeňte si zjistit, jestli splňujete podmínky vámi vybraného poskytovatele. Například jestliže máte zápis v registru dlužníků, vybírejte z nebankovních půjček bez registru. Dalším příkladem může být omezení věku. Některé společnosti vyžadují minimální věk 21 let a omezují horní věkovou hranici žadatele.

Co si pohlídat u nebankovních půjček

Jakou nebankovní půjčku si vybrat?

Jak jsme již zmínili, existuje mnoho možností. Nyní si 3 z nich představíme (stav k 10.6.2016).

Zaplo půjčka

U Zaplo získáte první půjčku zdarma do výše 8 000 Kč na 30 dní. Postupně lze obdržet až 20 000 Kč, ovšem již za standardních podmínek. Termín splatnosti zůstává stejný, ale je možné ho posunout o 7, 14 a 30 dní.

 

Žadatel o nebankovní Zaplo půjčku musí mít české občanství a věk nejméně 18 let. Zaplo prověřuje bonitu klienta, ale i problémoví klienti můžou půjčku získat.

Půjčka CreditPortál

U nebankovní půjčky CreditPortál obdržíte 500 Kč – 30 000 Kč až na 30 dní. Velkou výhodou je, že vám můžou být peníze poslány na bankovní účet nebo si je vyzvednete v hotovosti na některé z mnoha čerpacích stanic EuroOil.

 

Podmínkou pro získání této půjčky je plnoletost, tedy věk alespoň 18 let. Dále nesmíte mít u Credit Portál žádný dluh.

Osobní půjčka Cetelem

Osobní nebankovní půjčka Cetelem je poskytována na mnoho účelů. Velmi často je ovšem využívána půjčka na cokoliv. Tu můžete získat od 20 000Kč do 200 000Kč, s dobou splatnosti 6 – 96 měsíců. Plusem je možnost pojištění proti neschopnosti splácet.

 

Abyste mohli o půjčku Cetelem požádat, musíte být plnoletí.

Jak získat nebankovní půjčku

Nejrychlejší a nejpřímější cesta je prostřednictvím našich webových stránek. Stačí, když vyplníte náš formulář a vyčkáte na schválení vaší žádosti. Následně se budete řídit dalšími instrukcemi, které obdržíte.

 


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *