Kreditní karta Citi banka

Posted on Leden 18th, 2016 in ostatní půjčky by astr

Jaké kreditní karty nabízí Citibank

Citibank sice nepatří mezi největší tuzemské banky, ale to neznamená, že by ji bylo rozumné přehlížet. Místní pobočka Citibank totiž patří do velké mezinárodní finanční skupiny Citigroup, jenž úspěšně působí ve více než 160 zemích po celém světě. Díky tomu má i místní Citibank silné ekonomické a personální zázemí, jakož i osvědčené mechanismy, jenž využívá nemalé množství klientů. Vedle mnoha bankovních a finančních služeb nabízí i kreditní karty.Široký výběr kreditních karet Citibank

Zřejmě největší výhodou je široký výběr kreditních karet, které Citibank svým klientům nabízí. Ty můžeme rozdělit do 2 hlavních skupin.

Kreditní karty navázané na jiné společnosti

Citibank spolupracuje s mnoha velkými společnostmi, které svým zákazníkům nabízejí různé bonusy a slevy. Jmenovat můžeme například čerpací stanice Shell, obchodní řetězec Billa, telefonního operátora O2 nebo leteckou společnost ČSA. Toto spojení pro zájemce o kreditní kartu znamená, že když si daný produkt vybere, získá významné výhody od dané společnosti.

Tedy pokud hodně létáte, vyplatí se vám kreditní karta Citi ČSA. S ní získáte 4 míle za každých utracených 100 Kč. Za míle je pak možné obdržet různé výhodné letenky. U O2 City kreditní karty je zase možné obdržet slevu od obchodníka O2 a to až do výše 2 000 Kč měsíčně v závislosti na tom, jak kartu využíváte. A tak bychom mohli pokračovat.

Karty Citibank bez dalších partnerů

Další skupinou jsou kreditní karty, které vydává Citibank bez toho, aniž by karta nesla název někoho jiného. Tyto karty mají obvykle spojené výhody se samotnou Citibank. Například kreditní karta City Classic umožňuje získat slevy až 25 % při nákupech u členů Citi clubu (široká síť obchodníků, restaurací a služeb) nebo exkluzivní výhody v hotelech po celém světě.

Vedle výše uvedených výhod bychom vám doporučovali, abyste se zaměřili na maximální úvěrový limit. Například i City Mall.cz je to trojnásobek čistého měsíčního platu, ale u City Life to je až čtyřnásobek. A podobných rozdílů lze najít více.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *