pujckastistko.cz Vaše zápůjčka se štěstím.

Posted on Červenec 25th, 2014 in Nebankovní půjčky by lucie

Nebankovní půjčka Štístko vyřeší složité finanční problémy

Řešíte finanční problémy a banka vám nepůjčí? Nestačí vám malá částka, kterou poskytují online půjčky nebo krátkodobé půjčky před výplatou? Nyní už nemusíte spoléhat na sms půjčky, ale máte šanci využít nebankovní půjčky i na větší sumu, a to navíc bez ručitele a bez zástavy nemovitosti.


Peníze na cokoliv

Ať už jste se dostali do finančních problémů z jakéhokoliv důvodu a stejně tak, ať už potřebujete peníze na cokoliv, můžete využít výhody, které nabízí půjčka Štístko. Tato nebankovní půjčka je poskytována společností Korvus corporation S.E. na webových stránkách Pujckastistko.cz. Půjčit si můžete na cokoliv, a to ve výši od 20.000 do 5 miliónů korun.

Žádost online

Získat peníze od Pujckastistko.cz je velmi snadné. Stačí, když vyplníte jednoduchý formulář přímo na stránkách společnosti a počkáte na kontaktování pracovníkem společnosti. Ten vás bude kontaktovat telefonicky během 24 hodin. Pokud vám bude půjčka schválena, obdržíte peníze na účet během dvou až tří dní.

Splatnost až 15 let

Tato online půjčka je poskytována ve vyšších částkách, a proto je možné domluvit splatnost až na 15 let. Po celou dobu je garantován fixní úrok a celou částku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatků. Tato nebankovní půjčka je poskytována bez poplatků předem, bez registru a s úrokem již od 9,99% p.a. K vyřízení pak potřebujete akorát občanský průkaz, potvrzení o příjmu a pokud jste osoba samostatně výdělečně činná, pak ještě daňové přiznání za předchozí rok.

Peníze od Pujckastistko.cz můžete použít na cokoliv, jelikož je to bezúčelová půjčka. Pro více informací stačí navštívit webové stránky společnosti na adrese Pujckastistko.cz, kde můžete využít také kontaktní formulář pro vaše dotazy. Máte-li jakékoliv dotazy, můžete je směrovat také na e-mail info@pujckastistko.cz.

  1. Gabriela Lukešová
    29 Březen 2017, 9.41

    Pujcuji si zde poprvé.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *