freepujcka.cz – bez registru a doložení

Posted on Srpen 6th, 2013 in Půjčka před výplatou by lucie

Půjčete si i se zápisem v registru

Každému z nás se někdy může stát, že najednou potřebuje rychlou finanční výpomoc, protože mu nevychází z důvodu nečekaných výdajů peníze do výplaty. V případě půjčky je možné využít služby bankovního nebo nebankovního sektoru. Ovšem pokud už máte u bankovní společnosti nějaký vroubek, nebo jste v registru dlužníků, pak nemáte na půjčku nárok. V této chvíli přichází na řadu nebankovní společnosti, jako například nebankovní Free půjčka.


Co je Free půjčka

Free půjčka je nebankovní typ rychlé půjčky před výplatou. Zažádat si o ni mohou všichni obyvatelé České republiky, kteří spadají do věkového rozmezí od 20 do 75 let. Je určena nejen pro uchazeče s pravidelným měsíčním příjmem, ale i nezaměstnaným, maminkám na mateřské dovolené, důchodcům nebo osobám samostatně výdělečně činným.

Kolik si můžu půjčit

Free půjčka vám nabízí možnost využití finanční pomoci až do výše 12 tisíc korun se splatností až 45 dní.

Co budu potřebovat

K vyřízení Free půjčky budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti a vyplnit si žádost o půjčku přes internet. Půjčka je bez nahlížení do registru neplatičů, bez dokládání příjmů a nepotřebujete ani ručitele.

Jak to funguje

O půjčku si zažádáte prostřednictvím jednoduché žádosti na internetu. Poté vás bude kontaktovat pracovník společnosti, který s vámi probere všechny nezbytné náležitosti. V případě schválení půjčky vám bude částka odeslána přímo na váš účet s tím, že převody mezi bankami mnohdy netrvají ani pět minut, takže peníze máte na účtu v podstatě okamžitě. Free půjčka spadá mezi rychlé půjčky, které poskytuje společnost Cresco Group, která patří k prověřeným společnostem, tudíž se nemusíte obávat komplikací, splatíte-li vaši půjčku včas.

 1. Perla Baloghová
  12 Březen 2016, 11.07

  Žadam o půjčku 5000kč

 2. Julius
  23 Červen 2016, 18.43

  dobry den nejsem skuseny a beru si ji poprve doufam ze nebudu sklamany

 3. Julius
  23 Červen 2016, 18.50

  zadam o pujcku 6500kc a nejde mi dal pokracovat zadosti o pujcku u vas pomuzetemi dekuji

 4. Julius
  23 Červen 2016, 18.56

  zadam o pujcku 6500kc


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *