acema.cz – Garance spokojených klientů?

Posted on Listopad 6th, 2013 in Nebankovní půjčky by lucie

Půjčka podložená spokojenými klienty

V dnešní uspěchané době je každé čekání na cokoliv ztrátou času. Naštěstí je dnes možné vyřešit spoustu věcí přes internet, z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře a vyhnout se tak dlouhému čekání ve frontách, než na vás přijde řada. A to platí i ve sféře bankovních produktů. I půjčku můžete získat bez čekání, za výhodných podmínek a hlavně rychle a bez skrytých závazků.


Kdo je Acema.cz

Společnost Acema Credit Czech a.s. působí na českém nebankovním trhu od roku 2000 a poskytuje na celém území České republiky nebankovní půjčky. Cílem společnosti není jen uspokojit zákazníky poskytnutím půjčky, ale zároveň jim poskytnout nezbytnou podporu a informace. Tváří společnosti Acema Credit Czech se stal Zdeněk Srstka v reklamě, kterou uvidíte nejen na stránkách společnosti acema.cz. Díky profesionálním službám je společnost Acema Credit Czech garancí spokojených klientů.

Pro koho je Acema Credit Czech

Na stránkách společnosti Acema.cz si můžete zažádat o nebankovní půjčky, které jsou určeny široké veřejnosti a uzpůsobeny tak, aby na ně mohl dosáhnout opravdu téměř každý. Naleznete zde půjčky bez zástavy, půjčky bez nahlížení do registrů i půjčky bez dokládání příjmů. Vše je navíc bez zbytečné administrativy, s přehledně a jasně danými podmínkami, bez skrytých poplatků a bez poplatků předem. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na internetových stránkách Acema.cz a peníze mohou být během chvíle vaše. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova.

Produkty Acema.cz

Na stránkách Acema.cz si můžete zažádat o nejrůznější typy půjček. Chcete-li bezúčelnou půjčku, tedy půjčku na cokoliv, pak zvolte Acema Credit Půjčka na cokoliv. Až na dobu 20 let si s Acema Credit můžete půjčit od sto tisíc až do pěti miliónů, a to bez registrů, bez dokládání příjmů, jen se zástavou nemovitosti. Rekonstruujete-li váš byt či dům, pak určitě oceníte produkt Acema Credit Půjčku na rekonstrukci. U společnosti Acema.cz můžete získat také podnikatelský úvěr nebo si zažádat o konsolidaci půjček.

Jak získat půjčku od Acema Credit

Pokud máte zájem o půjčku od Acema.cz, stačí navštívit internetové stránky společnosti, kde vás přivítá nejen Zdeněk Srstka v reklamě, ale i kontaktní formulář, který stačí jednoduše vyplnit a počkat na kontaktování klientským servisem. Se svými dotazy se také můžete obrátit na infolinku 844 505 555, na pevnou linku 234 635 555 nebo na e-mail info@acema.cz

  1. Peťula
    07 Listopad 2013, 13.20

    Je tohle také půjčka na md? Hledala jsem ve forum a nic nenašla. Půjčí tahle firma maminkám na mateřské dovolené? Jediné co jsem našla je era-pujcka 1000kc, to mi ale moc nepimuze.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *