konsoliduj.cz – až 300 000Kč bez ručitele a skrytých poplatků?

Posted on Listopad 24th, 2013 in Půjčky bez poplatků by lucie

Udělejte ze všech vašich půjček jednu a ušetřete

Pokud se potýkáte s problémem, že máte více půjček a nezvládáte je splácet, může vám pomoci konsolidace. Konsolidace půjček představuje řešení finančních problémů, kdy sloučíte všechny vaše půjčky do jedné, takže dlužíte jen jednomu věřiteli, snížíte si měsíční splátku a navíc ušetříte na poplatcích i úrocích. Je to nejjednodušší řešení, jak se zbavit řady půjček a navíc ještě každý měsíc ušetřit vaši peněženku.


Vyřízení konsolidace zdarma

Na stránkách konsoliduj.cz si můžete zažádat o konsolidaci v částce od 30.000Kč až do 300.000Kč, a to bez ručitele a skrytých poplatků. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova a vyřízení je zcela zdarma. Navíc, pokud budete chtít vaši půjčku předčasně splatit, nic vám v tom nebrání a neplatíte žádné poplatky za předčasné splacení, jako je tomu u některých institucí.

Konsolidace od konsoliduj.cz

Webový portál konsoliduj.cz nabízí konsolidaci půjček od společnosti Home Credit, která působí na českém trhu od roku 1997. O konsolidaci si můžete zažádat přímo na portálu konsoliduj.cz prostřednictvím jednoduchého online formuláře. K vyřízení žádosti vám stačí dva doklady totožnosti a údaje o vašem zaměstnání, případně o vašem podnikání. Pracovník klientského centra vás bude kontaktovat na vašem telefonním čísle a probere s vámi veškeré detaily. V případě schválení konsolidace vyřeší společnost Home Credit splacení všech vašich stávajících půjček místo vás.

Splátky konsolidace

Při schválení konsolidace zaplatíte první splátku přesně měsíc ode dne, kdy vám byly vyplaceny peníze. Pokud chcete v průběhu půjčky změnit dobu splatnosti vaší konsolidace, můžete si o změnu zažádat telefonicky nebo písemně a společnost Home Credit se vám pokusí vyjít vstříc.


NAPIŠTE NÁM VAŠI ZKUŠENOST S TOUTO PŮJČKOU DO KOMENTÁŘE NÍŽE!


Jméno *

Emailová adresa *